Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Stigao neki dan.Pravi zvrk od motora.
wrjn1d.jpg

2rm5aqf.jpg

Danas vec rasklopljen radi dodatnog tuninga.
 
Diklofen nek sluzi masina :ppozdrav:, koliko si platio Horneta, jel ceo faban ili samo rezervoar!
 
Diklofen nek sluzi masina :ppozdrav:, koliko si platio Horneta, jel ceo faban ili samo rezervoar!
Platicu ga 2000evra .Ceo je u tom radu.Samo to je bilo oko 350e.Obe gume nove,plocice,ulja,filteri,lanac i lancanici novi takodje u DID zlatu....motor od dobrog prijatelja .Da nije tako verovatno horneta ne bih ni uzeo.
 
Diklofen ti znas da smo najbolji prijatelji...ovaj...dosta slihtanja...nego da mi das da provozam jednu cicu malo..sramota sas`skuter da se brukam...doduse nije teska pa da ne moze da vuce ali opet::namigivanje:: posle cu da joj dam fergu da pluga njive:haha:
 
Diklofen ti znas da smo najbolji prijatelji...ovaj...dosta slihtanja...nego da mi das da provozam jednu cicu malo..sramota sas`skuter da se brukam...doduse nije teska pa da ne moze da vuce ali opet::namigivanje:: posle cu da joj dam fergu da pluga njive:haha:
Ma nema brige.Samo nemoj da je slikas da se moja zena ne naljuti....
293jbiv.jpg
 
Ja sam danas malo vozio, ali rano je jos za sezonu, bar kod mene. Ujutru mrazevi, cim zadje sunce ladno, na dosta mesta ima jos rizle i peska. Tako da cekam dobro otopljenje i da se putevi malo prociste.
 
Da li je jos moguce trajno registrovati skuter koji na trajne table?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
U Beogradu je danas toplo bilo za motor,ovaj put se pravilo na zvezdarskoj sumi ,jos lepse nego prosli put,bilo na nekoj ravnici ali isto je bilo lepo,znaci kod tebe mraz skoro svako jutro,to nista ne valja,kod mene jedan svitac usao u garazu,poslacu sliku u drugoj temi
 
Može mala pomoć? Komšija, mlađi dečko, kupio apriliju 125cc. Nema varnice na svjećici. Vidim da je akumulator postavljen tako da je plus spojen na šasiju. Čuo sam da neki motori to imaju ali nisam se sretao pa me interesuju dali je to i ovdje slučaj? Obično sa plus pola idu dvije ilili tri žice a masa je uvijek jedna. Ovdje je obrnuto.

- - - - - - - - - -

Ipak je pogrešno postavljen. Išao sam provjeravati neke releje gdje imaju oznake i tamo gdje je oznaka za plus tamo je masa. Sad ostaje pitanje šta je moglo stradati od elektronike?
 
Video sam neko iz Kanjize (Dekimoto cini mi se da pise) prodaje delove za razne motocikle. Jel ima neko saradnju sa njim, jel su delovi ok ? Uzgred ako znate jos nekog ko prodaje te polovne delove za motocikle bio bih zahvalan. Treba mi za Yamahu TDR 125 original far i prednji blatobran. Prave mi problem na registraciji, kupio sam ga sa budzenim farom tad nije bilo problema a blatobran sam stavio ja za kros posto je original pukao cim se nahvatalo malo blata po polju :osmeh:
 
Nazad
Vrh