Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Prvi put cu da neko tdm tera po dzadama i njivama, licno ne verujem a tebi svaka cast.
 
Bio je skoro jedan u oglasima sa polomljenim plastikama. Covek napisao da voli da ga tera po brdima do vidikovaca i postavio bio neke slike. Imao je neke terenske gume, sve ostalo standard.
 
Zasto da ne, naravno da se ne vozi po blatu. Ali po suvom zasto da ne. Sam agregat na TDM-u je isti kao i na Super Tenere. TDM samo ima vecu kubilazu.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
a64419b29d069819d35c5cb3842d7afc.jpg
 
APN 4 iz 1972. :osmeh:

WP_20160801_11_00_55_Pro.jpg



WP_20160801_11_01_23_Pro.jpg


- - - - - - - - - -

Nije 1000ccm, nije ogromno čudo, ali zato za sezonu pređe od 4500 do 5000km. :ppozdrav:

Snaga 4kw-5,5KS, 8500 obrtaja, max. brzina 80km/h GPS merenje. :osmeh:
 
TDM je odlican motor za putovanja pogotovo ga hvale suvozacice, jake kocnice i dosta snage na putu kao r. Mane kolko znam potrosnja i goriva i ulja. Tebi samo fali veci prednji tocak od tenere napred i vozi misko. Mislio sam da ga ganjas bas po dzadama, ovaj moj i ako je za to napravljen, nije to to teski su motori, ne izlaze ko kros motori a to je vec druga prica
5f6c0b1f3ae67e0f15530020a68ff89b.jpg
 
Poslednja izmena:
APN 4 iz 1972. :osmeh:

WP_20160801_11_00_55_Pro.jpg



WP_20160801_11_01_23_Pro.jpg


- - - - - - - - - -

Nije 1000ccm, nije ogromno čudo, ali zato za sezonu pređe od 4500 do 5000km. :ppozdrav:

Snaga 4kw-5,5KS, 8500 obrtaja, max. brzina 80km/h GPS merenje. :osmeh:
Dobra apenkara sredio si je bas, ne znam samo kako se zaustavis sa 80 kmh, ja imam apn 6, koristim ga za ribolov i za sve i svasta sta je to isteralo, stavio sam sat od bicikle onaj na magnet bas reko da vidim kolko prelazi godisnje, prosle god oko 3000 km.
 
Dobar apenac, dobar. Ja imam 6-icu i malo sam je sredjivao. Nisam merio precizno, ali ide preko 60 km/h. Zaustavlja se bez problema jer nikad ne kocim u mesto i nikad je ne teram do maksimuma gde su krivine vec uglavnom kad uhvatim pravac.
 
Шта ли је на њему из 72'?
Лепа апењара и фино сређена и згланцана

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
jesi li niklovao felne ili suoriginal tako ocuvane?jos da ima takav isti paktreger,i auspuh.,,po meni,ovaj rezonantni mu ne stoji
 
Pošto sam se ranije bavio mehanikom pre 3 godine sam rešio da malo sredim to čudo pošto ga celog leta vozim na poso i nazad, i naravno vožnja okolo, odatle i ta pređena kilometraža.

Felne original su istrulele nisu se mogle uraditi, žice, felne nove, paktreger je uzet sa drugog modela APN-a ovaj je imao onaj veliki dugačak takođe istruleo. Inače RAM sam uspeo da spasim koliko je moglo, takođe i motor. Osim nekih sitnica koje su morale da se zamene sve ostalo je originalno.

Takođe originalni auspuh koji je bio na njemu nije mogao da se sredi a još uvek tražim auspuh od T14 originalni ako neko ima ili može da mi nabavi (originalni bez prepravljanja u fabričkom stanju) bio bih mu zahvalan.

Ne vozim ga nikad do kraja možda nekad čisto da vidim kako se ponaša, inače ima obe kočnice malo dorađene, obrađeni doboši, i lepo uštelovano, bez prednje kočnice bih se do sad sigurno negde zalepio ko sličica. :osmeh:

Meni je najbolja vožnja oko pola gasa to je negde 40-50km/h... :osmeh:
 
Ljudi crkla mi s(v)irena na Pijadjo Ziip-u.. Jel moze da se stavi bilo koja druga ili ima neko pravilo ili tako nesto

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Imam u ponudi Hondu Varadero 125cc 2001 godiste, treba da idem da pogledam neki dan,pa me zanima ako ima neko na sta da pazim i kako se snalazite za rezervne delove za taj model ili uopste za Hondu? I kako se pokazao taj model :ppozdrav:
 
Смрад си и ти......поштуј туђу професију као и своју....већ 2х вређаш а нико не опомиње!!!

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Evo druze,namerno sam stavio u ovu temu.,kad sam napisao smradovi,na ovakve ,sam mislio.,ovo je najsvezije,od danas..mislis li da zasluzuje neki lepsi naziv??

https://m.facebook.com/groups/22707...05454081&ref=m_notif&notif_t=group_highlights
 
a kakve to oznake treba???ni ja nemam nikakve oznake na kacigi...ne mogu da razumem...platis registraciju,nosis kacigu,imam dozvolu...sve po ps.u.a ovi na onim elektro biciklima niti registrovani,niti nose kacigu,niti pola njih imaju dozvolu,njih bar ovde kod nas niko e zaustavlja,barem ja nisam cuo...ali zato ako imas kuku na autu,ili folije,skidaju smradovi tablice...

Isečak iz zakona o bezdednosti saobraćaja na putevima.

Član 91

"Vozač i putnik motocikla, mopeda, tricikla i četvorocikla moraju za vreme vožnje nositi na glavi zakopčanu homologovanu zaštitnu kacigu, na način propisan deklaracijom proizvođača kacige, osim ukoliko na vozilu postoji ugrađena kabina. "

Ja nabavio...

Krenuli su sa pisanjem kazni, mom drugu napisali 10000din imao neku dobru ali nije homologovana, reko mu policajac možeš slobodno da je skineš i sa i bez nje ti je kazna tolika...
 
Nazad
Vrh