Za motoriste, Koji motocikl vozite?

S'obzirom da i ja sam u klasi kao TDM tj. (130kg) oko toga nije problem a i za te pare mislim da tesko da ima bolje. Uglavnom ne vuce ni u jednu stranu a mašina ko masina nije ni bitna toliko koliko mi je bitna bezbednost ram, kocnice, gume, lanac i lancanici, i tako to, sto je na ovome bas dobro.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Imam ako nekog zanima odlicnu yamahicu na prodaju kao novu ili menjam za nekog ocuvanog dizela.
1ea41d97b2cf414eace56fb7d2d7dc2e.jpg


Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima od clanova Yamasaki motori ili ti SKY CROSS od 50cc? Gde nabavljate rezervne delove, posto prodavnica u Temerinu neradi a i na par mesta sto sam zvao nema delova jer je skladiste u NS izgorelo? A trebalo bi mi klip,karike,cilindar i karburator.
 
Danas bio kod drugara,i morao sam da postavim video..decko je rodjen u septembru 2011,ima 5,5 godina,a strasno voli motore...ovo je buduci Radislav Mihajlov,ili Darko Prokin,

[video=youtube_share;VzJ4u4zvcaE]https://youtu.be/VzJ4u4zvcaE[/video]
 
Kad je već počelo o deci, da ja predstavim i mog najmlađeg derana.....moj je sa 4,5 godine, tačnije, pre 2-3 nedelje krenuo da vozi......

[video=youtube_share;JH14MyWNu5A]http://youtu.be/JH14MyWNu5A[/video]
 
Sigurno manji potrosac od MZ 251,a,ako imas motor od 900 kubika,zna se za sta si ga kupio,ako zelis malu potrosnju,onda automatik ili reno 4.
 
Subota 10 jun karting staza u Kuli,moto susret u organizaciji MK KULA,Atomsko skloniste gostuje,pa ko voli nek izvoliiiiiiii:ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:
 
Sigurno manji potrosac od MZ 251,a,ako imas motor od 900 kubika,zna se za sta si ga kupio,ako zelis malu potrosnju,onda automatik ili reno 4.
Pa mogu reći da kada se vozi normalno nije trošla mnogo, možda oko 6l
ali kad se zavrće do panja 4 keihina su znala lepo da srknu... ali to je i za očekivati
Mogu samo reći da je to jedan kvalitetan i stabilan motocikl, a i esteski možda i najlepši od svoje konkurencije u to vreme
 
Kod nas motorijada u Prnjavoru....od motora nemos mrdnut i ako mogu izbjegavam voznju ovih par dana dok se ne razidu...
 
Pa mogu reći da kada se vozi normalno nije trošla mnogo, možda oko 6l
ali kad se zavrće do panja 4 keihina su znala lepo da srknu... ali to je i za očekivati
Mogu samo reći da je to jedan kvalitetan i stabilan motocikl, a i esteski možda i najlepši od svoje konkurencije u to vreme

Nemoj Jawi 350 (634, 638, i 638 TS-u) zameriti sto su ruzni :haha: Dobri su i oni. Trosi 6 lit (63:cool:, i ima lep zvuk zbog 2 cilindra i 2 auspuha, i stabilniji je od MZ-a zbog "rama" (sto ima "cevi" i odozdo ne samo odozgo - ako se gleda motor). Mada MZ s 5 brzina je ipak vise "momacki" nasram "dede", Jawe.
 
Nazad
Vrh