Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Ja trenutno vozim Yamaha u TZR-a 50ccm evo nekoliko slika :D
69dvlk.jpg

b4ew0m.jpg

20prq7o.jpg

za sada toliko a bice i koji snimak kada dodje prolece...:) samo me zanima jel ima ko da prodaje ona stop svetla sto idu na golf 3 na zadnje staklo i koliko je para i duzina te cevi sa diodama..
 
MONTOYA je napisao(la):
OMG Popović je napisao(la):
JESTE i to kakva!!! :D
da dobro izgleda,ne viđa se često,koje je godište
god. proizvodnje 1982. MADE IN JAPAN
i mogu reći da je puno rada uloženo da je dovedem u ovako pristojno stanje! cela zima provedena u garaži bez grejanja! E TO JE LJUBAV!
 
Lep TZR ja sam imao 2005,siv sad vozim KAWASAKI ZX9r 2000.stritfiht,i vozio sam sve i svasta jedno vreme sam vozio KAWA> ZX12 190ks

 
tesin je napisao(la):
Lep TZR ja sam imao 2005,siv sad vozim KAWASAKI ZX9r 2000.stritfiht,i vozio sam sve i svasta jedno vreme sam vozio KAWA> ZX12 190ks

Lep kavasaki. da li ides na moto skupove.
 
Zike jel to vodeno ili uljno hladjenje ?Cini mi se da je uljno jer za takav motor treba veci hldnjak da ide..
 
I ja sam zaljubljenik u motocikle. Davih 80` sam imao DKWa 250 ccm, pa je onda nastala pauza od 20tak godina pa su ponovo ne red dosli motocikli.
Pre cetiri godine kupim KYMCO grand dink 50ccm, sjajan skuter, a pre dve godine kupim Yamahu Super Teneru. E to je tek motorcina, ali kako ukapiram da to nije motor za mene jer je mnogo jak, prodam Yamahu i kupim BMWa F 650. Pravi penzionerski motor a udoban na putu za medalju/
Evo i nekih slicica!

4q4v20.jpg


Post je spojen: [time]1266613003[/time]
_________________________________________________
Umalo da zaboravim, ovaj plavi scooter sam zamenio za Apriliju Pegaso 650, koju prodajem, pa ako neko hoca neka mi se javi ::namigivanje::
Evo jos slicica!
2db6rrk.png


t99vuo.png
 
Lazaaa je napisao(la):
Zike jel to vodeno ili uljno hladjenje ?Cini mi se da je uljno jer za takav motor treba veci hldnjak da ide..
vazdusno hladjenje.ali na mom motoru koji je na predhodnoj strani.ovo nije moj motor ovo je motor od naseg forumasa tesina.ako ste mislili na ovaj kavasaki.
 
2h85qut.jpg

ja vozim ovaj motor.Ali imam jedan problem pa bi molio za pomoc ako neko moze da mi pomogne.otisla mi je unutrasnja guma i nemogu nikako da nadjem drugu.Dimenzije spoljasne gume su 130/90_15 da li neko zna gde mogu da nabavim unutrasnju gumu.
 
Dajte mi telefon nekog dobrog servisera za Kineske skutere.Poželjno iz okoline Zrenjanina ili Novog Sada.
 
Jel zna neko gde mogu naci onaj pravilnik o zakonu o voznji motora ... Mislim na ono kada nas zaustave cika plavi andjeli i kada pisu za kacigu sto ne nosimo ... Ja sam cuo od nekog da kada me zaustave trazim suocenje i kazem da u pravilniku pise da kaciga mora biti u MOTORU a ne na glavi.... Sinoc sam imao problema sa njima sacuvaj boze.. :udri: :udri: :udri: :udri: Ako se neko malo bolje razume o ovim stvarima neka se hitno javi PP ...
 
Nazad
Vrh