Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Jedna za pre podne druga za posle podne... :haha:
168yj2p.jpg
 
abro je napisao(la):
Svaka čast . ::svaka cast:: :ppozdrav:
Inače mašina je 79god. i još nije otvarana.

Da to su nepoderive mašine . Što kaže Peraš (NS) , ako krenu da prave motore kao Puch i T12 , zatvara servis i prodavnicu . Ja imam T-12 68god , menjane karike pre 5 godina .
 
Nekad davno, pre tacno dvadeset godina suzuki gsxr 750, pa od 2000 do 2005 yamaha yzf 1000 thunderace (odlican motor) a sada beverly..
I da Vam kazem, nikad vise ne bi vozio zujalicu... Pa zamara brate puno, nije to vise za mene. Kako je lepo voziti automatike skutere, kad bi samo znali. Prosto odmara voznja! Posebno meni koji dva puta nedeljno ide od Kosmaja do centra BGD-a. Laganica Avalskim drumom, ma milina jedna.. I da Vam kazem .. Stizem za oko pola sata, a automobilom za sat uz malo zustriju voznju
Na leto se kupuje Beverly 500. E to je pravi skuter... :ppozdrav:
 
Karalic je napisao(la):
Nekad davno, pre tacno dvadeset godina suzuki gsxr 750, pa od 2000 do 2005 yamaha yzf 1000 thunderace (odlican motor) a sada beverly..
I da Vam kazem, nikad vise ne bi vozio zujalicu... Pa zamara brate puno, nije to vise za mene. Kako je lepo voziti automatike skutere, kad bi samo znali. Prosto odmara voznja! Posebno meni koji dva puta nedeljno ide od Kosmaja do centra BGD-a. Laganica Avalskim drumom, ma milina jedna.. I da Vam kazem .. Stizem za oko pola sata, a automobilom za sat uz malo zustriju voznju
Na leto se kupuje Beverly 500. E to je pravi skuter... :ppozdrav:
Bogami ti su krenuo unazad, vozaci motora se gade i reci skuter a ti sa Thunderarce na Beverly ...
 
karalicu jesi me ti pre pitao oko tih bivsih postanskih skutera??
Znam da mi je neko trazio da ide od sela do bg-a po malo brdovitom terenu :D
Evo i moje masine od 50cc,jeste da je kinez ali se odlicno pokazao iz prvih serija je,sad su sve losiji i fuseraji sto ih uvoze.
Ovako je pre izgledao
2jd029g.jpg

333k7lw.jpg

nc6zd.jpg


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c0yABZP4KYg
[/youtube]
 
Evo i meni se desi ponekad da se provozam! Od motora za sada imam vise komada TOMOS-a sa kojima i trgujem i koje servisiram...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9D1-01ZeELc[/youtube]
 
Nazad
Vrh