Za motoriste, Koji motocikl vozite?


Ja ganjam ovaj APN 6.Kupio ga cale novog '88.godine,a vec nekoliko godina ga i ja vozim.Sredjen je 2009.godine,odradjena masina,stavljeni duzi zadnji amorti i jos neke sitnice i zadovoljan sam sa njim.Koristim ga za obilazenje suma i livada i za neke kratke asvaltne deonice.
Nego ako zna neko da mi kaze kakva je HONDA NSR 125,onaj poslednji model?Odrzavanje,potrosnja,izdrzljivost,mane i tako to?
 
moj komsa sa slike
sdc11020.jpg
Bane Miklja cepa ovo,sa sve prikolicom(njegov rucni rad)
 
Nek je sa srecom i da te dobro sluzi.Dobar prevoz,deluje ocuvano.Jel znas mozada kakve su hondice nsr 125,poslednja serija?Vec sam pitao,ali niko da mi odgovori.
 
Od sina motor
a2wzyb.jpg
,

- - - - - - - - - -

w191mg.jpg
,
v776nl.jpg
,
9qhc7n.jpg


- - - - - - - - - -

Za dve sezone dve generalke(13000 o/min +),dve zadnje gume,lanac+lancanici.U oba slucaja klip je zavrsavao u auspuhu.Potrosnja preko 5 lit. brzina preko100 km/h
 
Imam ja ovakvu aprili rs 50 kod mene ne trosi toliko jedino kad je gonis do 10000 0/min ili vise onda trosi 5 litara ako je vozis do 8000 trosi negdje oko 3 litre, samo je za mene ves premalen motor ali je zvrk rodjak ima stariju ekstrema, ide oko 120, I ja sam mijenjo klip karike stublinu ali kod mene je bilo sve ispravno, stavio sam da bude malo jaci sad je 70 ccm.
 
Ova je 50ccm. Malo sam spustio usisni ,malo podigao izduvni ,izpolirani i prosireni kanali a karburator ostao isti(14mm) tako da je sa ovim auspuhom polumrtva do 7000 e posle do 13000se vrti kao luda.Prenos sam skratio za po jedan zub, ipak mi mali ima 15 godina i ovo je suvise brzo ali sad ima dobar start.RAT se i dalje nastavlja ko ga vise vozi
28ic7bc.jpg
, ipak N E B R Z E O D Z I V O T A::torta::
 
Nazad
Vrh