Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Nema boljeg zvuka od V2 masine sa otvorenim topovima.. :ppozdrav:
 
Ti motoristi su uglavnom teske barabe i pijandure tako da od njih leba nema po pitanju nekog privredjivanja.
 
G.din pavle!znas li ti sta pricas??? izgleda da nisi informisan...pricas tu gluposti...samo me interesuje kako si doso do tog zakljucka da su takvi ti motoristi?
 
Ti motoristi su uglavnom teske barabe i pijandure tako da od njih leba nema po pitanju nekog privredjivanja.

A tebi bas dosadno danas? Nervira me Djokovic , pa ces sad i ti? Poznajem hiljade bajkera i mogao bih da kazem da je 1 -2 % pijandura.

Razmisli malo - da li pijan covek moze da vozi bicikl?

...a onda razmisli da li pijan covek moze da vozi motor - moze naravno, ali 200 metara sve sa klizanjem na guzici.

Kao i svi drugi - vikendom se opustamo i popije se nesto tu i tamo, ali nista vise nego bilo ko drugi ( pandur, lekar, zidar, stolar, kozar, coban ili spiker...a svi su napred navedeni - bajkeri...jer bajker nije zanimanje).

Sto se tice privredjivanja - nisi pazio na casu - dakle sedi 1 ! Motor je skupa igracka i zahteva novcanik deblji od prosecnog. Novci se moraju zaraditi. Ima verovatno i lopuza i dilera i tatinih sinova, ali nista vise ili nista manje nego u nekim drugim "bransama" ( ako se bajker uopste moze nazvati bransom - pre bih rekao da je to nacin zivota ...).

Elem, ako si se zajebavao na racun bajkera - ok. Verovatno si i ti bajker, ali ako ozbiljno mislis...procitaj ovo ispod...
 
Ti motoristi su uglavnom teske barabe i pijandure tako da od njih leba nema po pitanju nekog privredjivanja.
Vozim zx6r, ozenjen, kapi alkohola u zivotu nisam popio, trebam u toku god da diplomiram u toku ove godine.
Pa ako sam ja problem drustvu i meni slicni, a ima ih dosta slicnih meni, onda jesu svi bajkeri pijanice i kriminalci.

S druge strane treba da znas da jedno kozno odijelo, novo ne mozes kupiti ispod 400eura,da kvalitetnije kaciga nije ispod 200eura, da rukavice nisu ispod40eura, da cizem nisu ispod100eura i na to jos dodaj da jedan motor kosta kao i auto, motor iznad 2000god koji nije presao veliku kilometrazu, neces naci ispod 3000eura.
Ako to sve sebu mogu priustiti ne radnici, onda si u pravu, bajkeri su propalice...
 
Ti motoristi su uglavnom teske barabe i pijandure tako da od njih leba nema po pitanju nekog privredjivanja.

Tebe kanda svrbi stolica? Sa kojim pravom momke koji volu motore nazivas barabama i pijanicama? Imas pravo na svoje misljenje i zadrzi ga za sebe a ovde nemoj da pravis pometnju i svadju svojim bezobraznim i glupim zakljuccima.

@Pavle

 
Gosn Pavle je verovano mnogo gledao americke filmove u kojima biti ''biker'' znaci biti na ivici a cesto i sa one strane zakona,a mozda ima i neko licno iskustvo,lose,pa otuda njegov stav,ali ne moze se na osnovu pojedinca donositi zakljucak u globalu...a ja i ne ocekujem da sve nas zajedno razume neko ko nikad nije seo na motor,to je strast,il se voli ili ne...sto rece moj zemljak od Oplenca to je nacin zivota...neko gaji golubove,neko pse,neko konje,neko ide u lov...a to neradnici,bas me i ne pogadja kad i sam znam da sam mnooogo puta ostajao do ponoci i duze da bi nesto zavrsio da sutra odem na voznju...tako da...oni koji imaju negativan stav se mole da nam ne kvare temu :) :ppozdrav:
 
Ako nekog zanima motor.

HONDA VTR 1000 F - stanje odlicno !

1997 godina, presao nesto preko 60000km, uradjen servis, nema ulaganja ( sednes, sipas benzin i voziiiiiis ), vodi se na mene, istekla registracija.












:ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Uff sto bi je udomio lepo,i pazio i mazio, samo fale novci (ne trazis puno), a dok se neskupi tu je skela (dr.650r) :)
p.s. video sam tvoj motor na manijacima :)
 
Nemojte ovde momci obavljati kupovinu i prodaju. Imate temu za to. Nisam post od serbduc obrisao samo sam malo preuredio da ipak ne lice na ponudu a Vi nastavljate. Ako nastavite moracu brisati a bas ne bih voleo. Probajte to na pp, ili gde je vec za to mesto na forumu.
 
Nazad
Vrh