Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Dobar shiver kolega. Daj koji info o njemu.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Kolega slobodno pitaj sve što te zanima o Shiveru. Ja sam ga uzeo novog 2008. godine, sad ima nešto manje od 35000 km. Vrlo eksplozivan motor zahvaljujući V2 agregatu, rođen za krivine i smor na auto putu. Koncepcija mu je poprilično sportska iako izgled ne ukazuje na to. Ciklistika vrhunska.Kod nas Italijani nisu nešto popularni i svi su se čudili zašto sam kupio italijanski motor. Posle par godina i više internacionalnih tura sa moto klubom po poprilično ekstremnim putevima (od toga dva puta Transilvanija - Transfagarašan i Transalpina, Bosna, Crna Gora) mišljenje o Italijanima se promenilo,tako da je pre par meseci stigao još jedan Shiver u klub a u međuvremenu i par Ducatija :osmeh:
 
Cestitamo kolega samo lagano i cuvaj zglobove i kolena.Lepo izgleda koje je godiste uzdravlje ga vozio::vino:::ppozdrav:
 
MONTOYA

Zavisi šta želiš da razvije......... brzinu ili konjske snage
:osmeh: okruglo je 100KS :ppozdrav:



radoslav78z

Hvala, inače 2002god, a 2 januara smo se već malo vozikali........:ppozdrav:
 
Da,da, i GoranG je izjavio da je brže ovako......... pa kad onda naletimo na neki PAJSER :haha::haha:
 
Kameni lepa mašina, da te lepo služi i samo lagano na gasu ☺

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Lepa yamaha,tj po meni lep model...cak mi je i ona bila u razmatranju pri kupovini jer je bilo par lepih primeraka u oglasima.Imao sam prilike da je vozim i sa svojih 100ks vrlo kulturno ide. :ppozdrav:
 
simke84
Kameni lepa mašina, da te lepo služi i samo lagano na gasu ☺


Hvala komšo, dać Bog lepe kilometraže......

--------------------------------------
nesic

Iako sam više od godinu dana jurio HORNETA, ovo je ispalo na brzinu, zimska cena, čovek 50 godina ostao bez posla.....motor fabrika sa tragovima korišćenja..... retrovizori i top zamenjenji... i tu u gradu kod mene
 
Zarkov mali :) Hvala....:ppozdrav:

Druže, mislim da će tebi zima biti duža ,jer imaš GSX R-a sa najviše konja čini mi se u ovoj temi......Možda ti Batasrle parira sa R-1 ako sam dobro zapamtio....
 
Ne bih rekao da konjici imaju veze sa zimom, nego je voznja problem, ja sam presao samo nesto malo preko 1000 km i krenula zima, a kako je tek tebi koji si vozio jos manje, skoro nista, e tu je problem, ko ce pre docekati lepo vreme, a masine spremne, nadam se da si me razumeo... :) :)
A dotle mora malo YT da radi
https://youtu.be/4jh6ztNTOvk

Ps. steta sto je @batasrle okacio slike R1 preko dodaj.rs, izgubile se slike :( :(
 
Ljudi kec je prodat,tako da ste bezbedni sto se tice konkurencije za konje! :ppozdrav:

ostale mi samo slike od motora :osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
@KAMENI
To je prava stvar,i ja sam isto kupio hondu od coveka iz mog mesta.Proveren covek,proveren motor i tu onda nema greske.

Jbt,svi imamo iste price sto se tice obecanja pre i posle kupovine motora :haha:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh