Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Sta je bilo sa ovim motorima sto su registrovani na bele table? Da li moraju da se preregistruju na zutu ili mogu da se voze i dalje tako?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Mora da se regustruju na zute. Jednom decku bas pre neki dan skinuo presretac na skuteru belu tablicu.
 
Jedno pitanje :D Progorela mi izduvna grana na yamahi xt 350, jel neko zna sta ciniti ili imao slican problem? A srafovi na zapekli od 4 samo jedan moze da se odvije. Sta ciniti? Slike motora postavljam uskoro,nisam odavo postavljao slike pa da se prisetim :D
 
Hvala :D Ipak ce to morati mehanicar da obavi... Uzgred iz kog si sela kod Medvedje ? Cesto sam u onaj deo ka kursumliskoj opstini.

Evo obecanih slika :)

 
A Tomos Automatik isto ne moze na bele table?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

Mora na žute i automatik. Ko ima bele neregistrovan je motor, i to je zicer za policiju.
Da ne ispada da pametujem, i ja vozim apenca na bele table, ali vrlo brzo to rešavam. Imao priliku da vidim presretače na motoru u selu, civilne table, civilno odelo, a blinkaju plave sujalice. Zamro sam sa traktorom, ali su ulovili audija i motor, pa sam prošao bez pitanja.
 
Koji bi motor preporucili za obilazak atara osim apn-a i automatika, sa aspekta niskog odrzavanja i pouzdanosti?
 
Imam apn 6,bela tablica,imam i saobraćajnu. Da l' to može nekako da se registruje bez vlasnika na kome se motor inače vodi? :osmeh:
 
Koji bi motor preporucili za obilazak atara osim apn-a i automatika, sa aspekta niskog odrzavanja i pouzdanosti?
Ja sam tri godine vozio Qingqi 200 GY po letnjem putu. Nisam imao nikakvih kvarova. Za te tri godine sam zamenio lanac, lančanike I svake godine menjao ulje i filter ulja. Potrošnja je negde ispod 4 litre. Amortizeri su dovoljno jaki za letnji put. Malo je mali motor, ali to je prednost za letnji put.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pre ATXa i CTXa bi preporucio Sprint Pulsera 125cc, ako se vec uzima motor na A1 kategoriju. Ja ga vozim 6 godina, presao sam 17000km sa njim od toga jako puno po atarskim putevima. Izmisljen motor za nas, a potrosnja smesna 2,5l. Jedna velika prednost je po meni kod njega u odnosu na Atx/Ctx je hladjenje, jeste da je i on vazdusar ali nikad nisam imao problema sa njim, dok sa Atx-om sam uvek strepio da ce pregrejati i zalepiti klip... A da ne pricamo o udobnosti, kocnicama i ostalom, razlika nebo i zemlja naspram njih.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Odnedavno sam u posedu motocikla MZ 250 TS (1977 god.) i nekako mi se cini da se previse greje,po cemu da znam da li je ili ne pregrejan.kad vozim neko krace vreme cilindar- one resetke je toliko vruc da ga mogu dotaknut samo na sekundu.Nemam nikog ko bi mi znao podesit paljenje a sumnjam na to
 
Ta cvaja je predimenzionisana, i kvalitetne legure su ugradjene u nju. Ako ti dosta greje, pogledaj svecicu kakva je, kod siromasne smese se drasticno povecava temperatura.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Kolege jel ima neko iskustva sa Kawasakijem KLR 250 ? Vidim jedan na polovnim automobilima ceni 1250e. Ne znam da li vredi te pare 1992 godiste. Gledam da pazarim nesto vece od 125cc za poljske puteve i eventualno nekih 50tak km asfalta u cugu po potrebi. Raspitivao sam se ranije na forumu i mislio sam i nesto tipa KLE 500 zbog jeftinije registracije ili eventualno Suzuki DR 650 ili KLR 650. Ali iskreno nesto mi je slaba ponuda a narocito u cenovnom rangu koji sam planirao do 1500e
 
Pre ATXa i CTXa bi preporucio Sprint Pulsera 125cc, ako se vec uzima motor na A1 kategoriju. Ja ga vozim 6 godina, presao sam 17000km sa njim od toga jako puno po atarskim putevima. Izmisljen motor za nas, a potrosnja smesna 2,5l. Jedna velika prednost je po meni kod njega u odnosu na Atx/Ctx je hladjenje, jeste da je i on vazdusar ali nikad nisam imao problema sa njim, dok sa Atx-om sam uvek strepio da ce pregrejati i zalepiti klip... A da ne pricamo o udobnosti, kocnicama i ostalom, razlika nebo i zemlja naspram njih.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Od 2008 kada je kinez kupljen nov-zamenjena 2 akumulatora,lanac i redovno ulje svake godine...svecica je jos fabricka.80% atarski put.za taj novac...
 
Nazad
Vrh