Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Naravno, zanimalo me je šta zakon propisuje. Na forumu sam pročitao prsuk, prva pomoć, možda nisam razumeo
 
Gde da nosi prvu pomoc?ok,ja imam kofer,mogu tamo da je stavim,ako prodjem tehnicki,bas zbog tog kofera,ali gde da stjve prvu pomoc recimo oni sto voze R1 i slicne,tamo nemas gde ni tablicu da okacis...
 
Ispod sedista obicno ima dovoljno mesta za prvu pomoc i prsluk. Fala Bogu mene policija kad sam sa motorom i ne zaustavlja tako da mi bukvalno nista i ne treba.
 
Ja jos nisam video motor da mu ispod sedista stane prva pomoc.,a recimo na staroj africi se sediste skida sa kljucem 13,treba li posle kljuc 13 posle da nosim kao privezak??a i nema gde da se stavi prva pomoc ispod sedista..
 
IMG_20180825_121347.jpg
[/URL][/IMG]
Skoro sam ga kupio lepo ide i po njivama i po putu.
 
Ja jos nisam video motor da mu ispod sedista stane prva pomoc.,a recimo na staroj africi se sediste skida sa kljucem 13,treba li posle kljuc 13 posle da nosim kao privezak??a i nema gde da se stavi prva pomoc ispod sedista..
Postoji komplet prve pomoci za motocikle koji je duplo manji,trazite tip A

- - - - - - - - - -

Kod mene na ninji zx6r je mogla da se stavi ta mala prva pomoc
Na tengai-a takodje ali se kod njega sediste odvijalo
 
Ljudi da li postoji neka tecnost za pranje karburatora a da karb ne mora da se skine?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Imaš u auto delove nešto američko sipao sam ja jednom u opela stucao mi . I probi posle mislio sam lagarija al pomoglo. Jedino se mora naliti preko 10 l goriva u rezervoar.
 
Zato postoje pravila i propisi....... a mi balkanci smo poznati po tome da ne poštujemo ama baš skoro NIŠTA.....!!!!!!

Onda nam deca odrastu pa i oni nastave tako.....

I nije ni čudo što tapkamo vekovima u mestu....mislim na samu svest građana.
 
Ako ne moze dete da odbije da ne napravi jedan krug moze barem jedno po jedno. Obavezno sa kacigom. Ja prvo ne sedam bez kacige jer je to neki minimum, a tek da vozim nekog bez nje nema sanse.
Kod nas seljaka ovde postoji jedna izreka oko tog odbijanja dece i neudovoljavanja. Glasi ovako: "bolje ono da place nego posle ja da ga oplacem".
 
Mislim da preterujete, meni ce zauvek ostati u secanju voznje po selu sa ocem na starom bmw-u r25, naucio sam samostalno da vozim u 5 razredu, nisam nosio kacigu
al da ne pisem vise, dobicu kritike kao i onaj iz novina
 
Nisam ni ja nosio kacigu kad sam sa 7 godina poceo da vozim APN 6 po selu prvom brzinom. To ne znaci da su trebali moji da me odvedu u grad medju vozila i puste da "vozim".
Na kraju svako nek odluci za sebe.
 
Nazad
Vrh