Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Imate celu zimu za odradjivanje. Nije dzaba noc ovako duga. Treba drva ustediti malo.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Kameni,cestitam na kupovini.
nesic,auspuh na ovoj cbr,da li je ti pravio robert iz ade?
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta bi ste odmi motora preporucili za voznju po ataru, ribolovu itd mahom sve off road ??? Moj cale mi dao ideju da uzmemo nesto na prolece ili leto ako ne odu pare za nesto drugo. Samo ne znam sta je pametnije uzeti tj sta se moze naci za nekih 1000-1500e neki ATV/Quad ili Enduro ili Cross done nekih 500cc. Najvise bi mi mozda odgovarao ATV moze I po snegu uz adekvatnu odecu ali opet nisu bas jeftini.
 
@jbrtka
Tako je,i na proslom motoru sam imao Robertov aupsuh,covek je umetnik. :bravo:
@IMT577dv
Prijatelju,za te vase potrebe lepo uzmes quinqi 200ccm i bog da te vidim..moze da se nadje sa malom kilomterazom.Veoma mali potorosaci i jako pouzdani.Nemoj da te brine sto je kinez ali gledaj model od 200 kubika,nemoj od 125.
 
rk3gpi.jpg
[/IMG]I ja imam ,zato pitam
 
@jbrtka
Tako je,i na proslom motoru sam imao Robertov aupsuh,covek je umetnik. :bravo:
@IMT577dv
Prijatelju,za te vase potrebe lepo uzmes quinqi 200ccm i bog da te vidim..moze da se nadje sa malom kilomterazom.Veoma mali potorosaci i jako pouzdani.Nemoj da te brine sto je kinez ali gledaj model od 200 kubika,nemoj od 125.
Zasto ne 125?!
 
Vidno su slabiji i hoce menjac da pravi probleme.

Netacno...U selu ima drugar 200,ja imam 125...vise je on imao problema nego ja(do sada samo svake godine zamenim ulje i menjao akumulator,od 2008 )menjac je apsolutno isti,tako i da ne pije vodu..snage imaju isto,tj ja ne osecam nikakav napredak prema 125,a i krajnja brzina ima je u 5km ista.njegov je qinqi,a moj je Adrenalin-radjen za englesko trziste,oklop mu je drugaciji(nema nalepnice,nego tint,plastika nije krta kao kod njega,felne su prelivajuca perla boja-kod njega obicna crna...ali poenta je da bilo koji da se uzme,nema greske.
 
Ima li delova za te kineze ?? Za skutere znam da ima a ne znam kakvo je stanje sa ostalim kategorijama motora.
 
Ljudi ima li neko iskustva sa Sachs x road. Nesto ih gledam lepi su, moze i za njivu i za igranku. Ja sam imao velike motore ali sad bi mozda samo neki moped da ne palim kola. Niko blizu mene nema ovaj Sachs da pitam za utiske
 
Ja ga nemam, ali ima jedan blizu mene. Po meni fino odradjen motorcic i fino ide. Dosta su pouzdani i izdrzljivi. Ja za ovaj stvarno nisam cuo da je imao nekih problema. Sedeo sam na njemu, ali ga na zalost nisam probao pa o ponasanju u voznji ne mogu nista da napisem. Kazu i da ne trosi mnogo. Ja sam licno razmisljao o njemu pre par godina kad sam hteo da pazarim nesto od 125 kubika.
 
Na 300 na sat,nikakva oprema mu nebi pomogla...meni se vise svidja ovo,a i nas covek...
[video=youtube_share;XdYEH1n4hBg]https://youtu.be/XdYEH1n4hBg[/video] i ovaj,obojica su iz zrenjanina
[video=youtube_share;mryJShNSElc]https://youtu.be/mryJShNSElc[/video]
 
Nazad
Vrh