Izlozbe,manifestacije

Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Pozdrav svima!
Sajam je bio odličan tj. Ok...Ali velika zamerka cele ove manifestacije jest neorganizovanost sto se tice berze...Bez ikakvog reda ili bilo cega drugog...Nezna se odakle poceti i gde zavrsiti...Sve je izgledalo kao da je pobacano...Hteo sam napraviti par slika i sa brze,ali nisam bio u mogucnosti zbog abnormalne guzve...



Ovoliko fotografija na jednom mestu najbole smaniti zbog prostora i zbog clanova kojima komjuter otvara slike pola sata.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Lepe fotografije :D svidja mi se boja od ovog kunica na petoj fotografiji neznam koja je to rasa
Nego dali je na berzi bilo i oprema mislim pretezno na kaveze i kolika im je bila cena?
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

100 EVRA trospratni dobro opremljeni kavez.Ja sam uzeo nekoliko orijasa i odlucio da skroz predjem na njih.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Bas lepo vidim par belgiskih orijasa lepisu dali znas kolika im je cena :cao:
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Malci su bili od 500 do 1500 din a odrasli od 2500 do 6000din
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

igorp93 je napisao(la):
100 EVRA trospratni dobro opremljeni kavez.Ja sam uzeo nekoliko orijasa i odlucio da skroz predjem na njih.
@Igore dali ovakav
Nebojša-M je napisao(la):
Našao sam na internetu ovaj kavez na tri sprata 90x50x40 piše da je sa hranilicama pojilicama i tepsijama za 11000 din.
24v5gfb.jpg
pa me zanima jel to skupo
Post je spojen: [time]петак, 21. јануар 2011. 17:08:13 CST[/time]
_________________________________________________
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Zima da ga ti pravis izasao bi te oko 3000 jeftinije mozda i malo vise zavisi gde kupujes matrijal. Ima tu posla sigurno 2 dana oko tog kaveza tako da i majstoru ruke kad izracunas to je ta neka cena. Samo ako ces za zenke treba jos dodatno kotilice da pravis.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

zima je napisao(la):
igorp93 je napisao(la):
100 EVRA trospratni dobro opremljeni kavez.Ja sam uzeo nekoliko orijasa i odlucio da skroz predjem na njih.
@Igore dali ovakav
Nebojša-M je napisao(la):
Našao sam na internetu ovaj kavez na tri sprata 90x50x40 piše da je sa hranilicama pojilicama i tepsijama za 11000 din.
24v5gfb.jpg
pa me zanima jel to skupo
Post je spojen: [time]петак, 21. јануар 2011. 17:08:13 CST[/time]
_________________________________________________
Taj.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Cuo sam da sad u februaru ima neka izlozba odgajivaca sitnih zivotinja u Pancevu zna li neko nesto o tome gde kad i ostalo
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

I ja sam cula da seizlozba odrzava od 25.ll do 27.ll u Pancevu.Za sada toliko akad saznam vise informacija javicu. :cao:
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

pinosavac je napisao(la):
Cuo sam da sad u februaru ima neka izlozba odgajivaca sitnih zivotinja u Pancevu zna li neko nesto o tome gde kad i ostalo
Opisao sam detaljno na predhodnoj strani sve potraži moj post
Post je spojen: [time]Sun Feb 6 14:58:45 2011[/time]
_________________________________________________
Odnosno na 5. strani
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Hvala unapred, cekacu da javis pozz :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1297028478[/time]
_________________________________________________
whitekiler je napisao(la):
pinosavac je napisao(la):
Cuo sam da sad u februaru ima neka izlozba odgajivaca sitnih zivotinja u Pancevu zna li neko nesto o tome gde kad i ostalo
opisao sam detaljno na predhodnoj strani sve potraži moj post
Post je spojen: [time]1297000725[/time]
_________________________________________________
odnosno na 5. strani
E hvala ja sam pregledao samo poslednju stranu jer se to uskoro odrzava pa mi nije palo napamet da se dosad diskutovalo o tome,u svakom slucaju hvala na detaljnom putokazu i objasnjenju :ppozdrav:
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

13-og u NS,ali to ne bude ninalik onima u So ili Pa,mnogo su jači!!!
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

szeki-telep je napisao(la):
13-og u NS,ali to ne bude ninalik onima u So ili Pa,mnogo su jači!!!
Ja idem pa sta bude nadam se da ce biti bar nesto ! Ide li jos ko?
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Zima !
Idem i ja ,cisto da vidim sta ima i da se vidim sa prijateljima(kunicaarima)
:D
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

6.mart Ruma berza (ako dolazimo iz pravca Novi Sad kako da nađemo stari dom omladine "TEKSAS" ?)
13. mart Požarevac berza
Unapred hvala
 
Nazad
Vrh