Izlozbe,manifestacije

Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Hoce li biti berza 14.03 u Novom Sadu?
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Pozdrav svima,nisam nov na ovom izuzetno korisnom sajtu i forumu ali se prvi put oglašavam...Da li neko zna ima li skoro neka manifestacija ovog tipa na područiju centralne Srbije.Inače,iz Jagodine sam.Zaista,ovde ima diskusanata od kojih se štošta može naučiti.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Cuo sam da ce u Sremskoj Mitrovici biti uskoro izlozba sitnih zivotinja ili negde u okolini. Zna li neko nesto vise o tome?
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Dali neko zna gde i kada je u nedelju 18.04.2010. berza u Novom Sadu. I dali ce je uopste biti.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Dali mozda neko zna kada je izlozba sitnih zivotinja u selu Grljan nadomak Zajecara:haha:??
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Ma nefunkcionise ovo ovako. Mogao bi koni, kad sledeci put poseti forum, da nam kaze broj telefona gde se moze raspitivati za izlozbe,berze...

Nerazumem kako nema zvanicno mesto gde se gradjani mogu raspitati. Valjda je cilj da se sto vise razglase ove izlozbe kako bi sto vise ljudi doslo. Nerazumem ovu srbiju pa to ti je ::lose::
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Nema zvanicni telefon za takve informacije,vec treba da odes u najblize udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja i dobices kalendar zvanicnih izlozbi u Srbiju bre za celu godinu,trenutno izlozbi nema jer izlozbe pocinju negde polovinom oktobra i traju do kraja februara.Jer se u periodu kada nema izlozbi kunici menjaju dlaku i linjaju,zivina i golubovi su u fazi mitarenja i parenja odnosno legu mlade.
Znaci do Oktobra nista,a tada cete biti obavesteni ako tako stima.Cak i berze sitnih zivotinja se odrzavaju kad i izlozbe odnosno prateci su element izlozbe,pricam o onim pravim velikim berzama sit.zivotinja*Subotica,NS,i naravno ona najveca u Somboru.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Hvala na odgovoru Megi. Mozes li onda da stavis spisak udruzenja odgajivaca sitnih zivotinja? Meni bi konkretno odgovaralo okolina Rume, Novi Sad... Kako ja da nadjem ta udruzenja?
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Neznam dali ima u Rumi ali znam da ti je najblize Sremska Mitrovica koja je takodje jedna od lepsih manifestacija predsednik kunicara je gosp.Babic,mozda da pitas na informacije dali imaju sediste i normalno broj telefona.Imaju solidan kvalitet Ovnolikih i Beckih Plavih.Ako neuspes onda mi se javi nabavicu ti njegov privatni broj.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

ja sveke godine kod mene u zagreb odnsono velikoj gorici idem na izložbe malih životinja vidjeti te životinje stvarno je lijepo ali najlijepše mi je vidjeti kuniće naravno jer ih ja imam :ppozdrav:
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

pozdrav svima

ja sam ovde novi i evo posto sam iz bele crkve kod vrsca da vas obavestim neznam tacan datum ali saznacu sutra bice izlozba kunica goluba i neznam cega jos raspitacu se za tacan datum ali koliko sam cuo da ce biti 14 - 15 oktobar. 2010

PS, zao mi je sto nemogu da budem na izlozbu jel se ne nalazim u beloj crkvi trenutno sam u svajcarsku do kraja meseca

pozz svima

Kod nas je obicaj da se prvo procitaju pravla foruma a zatim poseti stranica http://poljoinfo.com/caffe/za-nove-clanove-da-se-predstave/
Post je spojen: [time]1286452356[/time]
_________________________________________________
pozz svima

eto bio sam i predstavio sam se sad je ja mislim ok

a sto se ovog prvog mog posta tice ja mislim da nisam prekrsio pravila

e sad mogu da napisem kada je izlozba u belu crkvu evo ovako

izlozba je od 14 - 16 oktobra 2010 god

pozz svima
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

...IZLOŽBA MALIH ŽIVOTINJA BOROVO 2010 GOD...

danas je službeno otvorena sezona izložbi u Hrvatskoj i eto par slika za sad...

DSC06841.jpg


DSC06844.jpg


DSC06847.jpg


DSC06848.jpg


DSC06849.jpg


DSC06850.jpg


DSC06854.jpg


DSC06855.jpg


DSC06857.jpg


DSC06846.jpg


DSC06843.jpg


kao što vidite jako se puno družilo a brige su na zadnjem mjestu...
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

ova 5ta slika odozgo je kunic kao moja zivka (ova sto je imam na avataru) zar nije to mesanac? kako moze da se takmici na izlozbi? :D
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Smoky dobre slike, drago mi je da ima neko rado voli da uslika lep ambijent i prelepe zivotinje.Kad god budes imao prilike uslikaj kako izgledaju te profi farme ako ih kadkad posetish, kao sto si i dosad.
pozdrav
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

...neke pasmine se mogu nositi na izložbe ko križanci samo što nisu križane pasmine nego boje i to je velika stvar,ako križate 2 boje dobijete šareno kao plavo,plavo šareno,bijelo,bijelo šareno,madagaskar,madagaskar šareno itd...dok kad križate pasmine izgubite građu kunića kao npr. Kalifornijski i Ruski kunić to je ista boja ali građe su totalno drukčije i mladi mogu biti drukčiji a ne kao u standardu jer se onda gubi ocijena na izložbi,dok kod ovakvih npr. ovnolikih je to dopušteno u nekim državama...
 
Nazad
Vrh