Izlozbe,manifestacije

tomos rider

Član
Učlanjen(a)
13 Jan 2010
Poruka
129
Mislim da bi ovde bilo korisno okaciti kada su izlozbe vezane za kunicarstvo,pa ko ima neke informacije,moze da ih okaci ovde....cim saznam datum u Vrscu,javljam.....mislim da bi bilo lepo da se jednom nadjemo i razmenimo iskustva...pozdrav! :ppozdrav:
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Evo nekoliko zajanuar i februar.
Januar
9 i 10 - Društvo odgajivača sitnih životinja "Štraser" Mihajlovo
10 - Udruženje za odgoj sitnih životinja "Zov" Čelarevo
15, 16 i 17 - Udruženje odgajivača živine, golubova, kunića i ptica Kovačica
29, 30 i 31 - Sombor ( mesto održavanja hala Mostonoga)

Februar
9, 10 i 11 - Društvo odgajivača sitnih životinja "Euro" Novi Sad - potrebna potvrda
19, 20 i 21 - Društvo odgajivača rasne živine, golubova, kunića i ptica Skorenovac
19, 20 i 21 - Društvo odgajivača rasne živine, golubova, kunića i ptica Kačarevo
26, 27 i 28 - Društvo odgajivača rasne živine, golubova, kunića i ptica Pančevo
Bila izlozba u Vrscu u Novembru.
13, 14 i 15 - Društvo odgajivača rasne živine, golubova kunića i ptica "Vršački Prevrtač" Vršac
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

eto,bilo u Vrscu a da nisam ni obavesten....eeee moj kunicaru! :haha:
neka,hvala na informaciji o dolazecim manifestacijama,mozda se vidimo...pozz!
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

jel 9 10 i 11 u novom sadu treba da bude na sajmu ako ne kad ce biti sajam u ns?
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

@zima
Februar
9, 10 i 11 - Društvo odgajivača sitnih životinja "Euro" Novi Sad - potrebna potvrda
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

tema polako zivi,to je lepo...mislim da je od presudnog znacaja da posecujemo ovakve manifestacije,znanja nikad previse a i ako neko planira da kupi koje koje kvalitetno grlo,eto prilike....
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Ako oces da kupis nesto na sajmu onda to uradi prvi dan pre nego sto pocne ocenjivanje jel posle neces moci kupiti, odu cene u nebo.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

peto1 je napisao(la):
Ako oces da kupis nesto na sajmu onda to uradi prvi dan pre nego sto pocne ocenjivanje jel posle neces moci kupiti, odu cene u nebo.

Hoce li to biti bas sajam ili ono kao slobodna prodaja, gde bilo ko moze da donese zivotinje i prodaje?
Na kojoj adresi se odrzava? Mozda budem isao :)
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

evo ja sam upravo saznao sa ce se 14.02 i 14.03 pre podne na NS sajmu odrzati samo berza sitnih zivotinja bez izlozbe.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

nesto u Martu,Aprilu?tad cu moci da poboljsam maticno stado.... :D
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Šta se zna za Novi Sad i Požarevac za Mart?
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Požarevac,berza je 15.marta nedelja.Za one koji znaju gde je bila izložba u tom delu je samo na stočnoj pijaci nekih 100m dalje Ko nije bio neka pita gde je stočna pijaca tako da neće mnogo lutati po gradu.Ko ide sa auto puta neka ide obilaznicom za Gradište,odma kod pumpe desno da ne ulazi u grad.Kad se popnete na obilaznicu ideta nekih 1-2km i prva raskrsnica desno tako da ste odmah na licu mesta.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Hvala lepo nadam se da cemo lako naci
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Dr.beric je napisao(la):
Požarevac,berza je 15.marta nedelja.

Pretpostavljam da misliš na 14.03.2010. godine, logično mi je da takav dogadjaj bude nedeljom.

15.03.2010. godine je ponedeljak!
 
Nazad
Vrh