Šta ćete raditi sutra?

Učlanjen(a)
21 Avg 2009
Poruka
4.721
Lokacija
Stubal, Kraljevo
Možda deluje nezanimljivo ali se bar meni često dešava da me planovi za sutrašnji dan puno dekoncentrišu i ometaju u"forumisanju".Kontam,možda bi nam bilo lakše kada bi još neko znao šta nam je sutra činiti...
 
prvo cu otici do kumana sa detelinom,posle cu spremati meso za pusnicu,raspaljivati rostilj....a posle u zzzzzzzzzzzzzzzzz!
nedelja je.
 
Tokom zime,nedeljom pre podne idem sa drustvom na"sekciju".To mu dodje kao ovaj nas forum,ali za stolom u kaficu :haha: :haha: Onda rucak,pa :spavam: :spavam: pa u stalu i tako.
 
sutra ima da razbucam celu instrument tablu na autu ako ovo belo govno ne bude padalo,nesto me zeza dzek na ventilatoru radi-ne radi pa se mora sutnuti nogom da se nabije i proradi a sutra popravljam ako budem mogao da isteram auto iz garaze
 
Ja ću na savetovanje agronoma, Zlatibor.
(ako jugić stigne do Zlatibora)
 
Farmer Bob je napisao(la):
Tokom zime,nedeljom pre podne idem sa drustvom na"sekciju".To mu dodje kao ovaj nas forum,ali za stolom u kaficu :haha: :haha: Onda rucak,pa :spavam: :spavam: pa u stalu i tako.
a ta sekcija,gazde do gazde,nezna se koji je jaci...al' kad treba tura da se plati,svi pobegnu u wc.
ko pirocanci.
 
KishRobert je napisao(la):
Farmer Bob je napisao(la):
Tokom zime,nedeljom pre podne idem sa drustvom na"sekciju".To mu dodje kao ovaj nas forum,ali za stolom u kaficu :haha: :haha: Onda rucak,pa :spavam: :spavam: pa u stalu i tako.
a ta sekcija,gazde do gazde,nezna se koji je jaci...al' kad treba tura da se plati,svi pobegnu u wc.
ko pirocanci.
:haha: :haha: :haha: :haha: ko to kaze,ko to laze.....
 
Nazad
Vrh