Šta ćete raditi sutra?

Sutra krunim kukuruz, prodali smo nešto malo pa da se okruni... A prekosutra u oranje (uslužno) ako vremenske prilike dozvole!
 
sutra idem ujutru na ispit iz glupave statistike, pa posle njega idem kući na selo malo da obiđem moje i da vidimo šta nam je činiti za ovo proleće...
 
Sutra? E da sutra smo trebali da idemo da oremo uslužno, ali se vlasnik nije javio da je nabavio veštak a rekao je da veštak ide pod brazdu, tako da ćemo verovatno sutra biti u radionici....
 
Neznam kad god nesto isplaniram ono neide kako treba . Inace planirao sam da neradim nista ::suncanje:: ali samo u sobi i bez sunca
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Sutra ,odmor...Dosta mi je više i đubra i krava i mleka a i para.Ne znam gde da ih više pakujem(dobra je cena mleka).
to je bar lako,lopatu u ruke i lopataj te novce,da se ne ubudjave!
 
Sutra spavam do 7 kafa rakija dorucak trula propaganda na B 92 od 10 h(al opet je gledam) p onda odo u posetu surjaku u bajbokanu a kad se vratim 2 decija rodjendana sa kompletnim menijem-Tezak dan najtezi u nedelji :haha: :haha:
 
ljubek je napisao(la):
Sutra spavam do 7 kafa rakija dorucak trula propaganda na B 92 od 10 h(al opet je gledam) p onda odo u posetu surjaku u bajbokanu a kad se vratim 2 decija rodjendana sa kompletnim menijem-Tezak dan najtezi u nedelji :haha: :haha:

c...c...c...c radi nesto ::namigivanje::

:ppozdrav:

Lala iz Banata je napisao(la):
Sutra idem na ispit. Nek mi je Bog u pomoc.

Slomi nogu ::namigivanje::
 
Potpisati ugovor sa min. polj. o zakupu poljoprivrednog zemljista na period od 8 god. povrsine 20 ha. i olaksati novcanik za 700 evrica za 1 god. zakupa. Za sutra su pripremili 41 ugovor,drugi dio od 35 zakupaca ce malo da se strpi.
 
Nazad
Vrh