Chat u svinjarstvu

Ako nije nekom problem da mi potvrdi da li je dosta 5 cm da bude prorez gde ce da curi hrana u valov?
 
Mene je forte izasqo 102din za kg a sad zbog pdv 92
FORTE na kolicinu od 1000kg je bio oko 96din/kg mada je sada valjda 10% manje jer se promenila stopa pdv-a, samo direktnom kupovinom od SANA mozes da imas neku racunicu. Dodao bi jos da imaju mediciniranu hranu po odbicu, znaci kompletna zastita prasadi od proliva, edema itd.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kupio sam prasice u Kopjarima,toliki su baksusi da to nemogu da verujem,samo kreste koliko su gladne,a kad bude vece ,slusalice protiv buke cu morati da imam...
 
Da li treba ponovo cistiti od parazita? cisceni su sa oko 20kg. a sad imaju oko 50kg.


a drugo pitanje je da li ovo mogu da mesam sa prerkupljenim zitom, kuruzom, jecmom (mesavina) u odnosu recimo 20kg te soje na 80kg zitarica? i recimo 1kg morske soli da dodam

https://www.kupujemprodajem.com/Pol...pogaca-64087146-oglas.htm?filter_id=234418377


kupovao sam pan super i sve je ok ali jedu ko lude nemos nakupovati. napravio sam im hranilicu, sunem 150kg hrane nestane za nedelju dana.
 
Moze sojina pogaca. 20kg pogace, 77 kg te tvoje mesavine zitarica i 3kg premix. Ja ti preporucujem Patentov indi premijum. Bez premixa ti je daleko sporiji tov. U tom slucaju so ti ne treba. PS.Raduj se kad ti svinje jedu, ne valja kad ne jedu.
 
Moze li mi neko reci iz iskustva problem zbog cega mi krmace po odlucenju prasadi u 4-5 nedelji ulaze u estrus tek posle mesec dana otprilike a ne ranije... Krmace se veoma kvalitetno hrane patetent program...

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
Da li svinje radje jedu "crveniji" kukuruz umesto obicnog zutog? Ili to nema veze?
Imam neku kolicinu kukuruza pajdasa.
 
Ne cekaj estrus,5 dana po odbijanju prasadi osemennavaj krmace.
Moze li mi neko reci iz iskustva problem zbog cega mi krmace po odlucenju prasadi u 4-5 nedelji ulaze u estrus tek posle mesec dana otprilike a ne ranije... Krmace se veoma kvalitetno hrane patetent program...

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Bilo kako,ja tako radim,uspesno,nema praznog hoda u osemenjavanju,ako je krmaca u dobroj kondiciji,ostaje suprasna

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh