Chat u svinjarstvu

nije matijevic jedini.to rade uglavnom svi.moj prijatelj je radio kod djurdjevica u pecincima i isto je slikao mrtve svinje(levake) u hodniku klanice, koje su cekale dalju obradu.zvao je inspekciju i pokazao slike.dosli su bili kod gazde dvadesetak minuta(sigurno pogadjali cenu)rukovali se i otisli na jednu,a svinje na drugu(u proizvodnju)stranu.posle mu je bilo zao i sto ih je zvao.samo im je uterao jos para u dzep.ja sam kratko radio kod nedeljkovica i isto sam obradjivao crknute svinje.to meso je islo u rostiljske i srpske kobasice,rostiljsko meso,virsle,sve sto ce se termicki obraditi.samo sto ljudi cute da neizgube posao.
 
Daj boze vise takvih postenjacina...trebace nam da cvetaju ruze jos vise u stocarstvu nego sad.
 
Sve strucnjaci do m...ga http://www.agroklub.rs/poljoprivredne-vesti/subvencijama-gusimo-proizvodnju-tovljenika/23175/ covek je strasno pametan, sve bih ja ovo pustio na trziste rada pa sam kao mi da zaradi sebi za zivot, ja sam siguran da ne bi mogli sebi da zarade ni za burek. A ne da se kriju iza agencija sa stranim nazivima koje su sami izmislili i primaju platu iz budzeta, sto ne smanje sebi plate i dnevnice nego se uhvatili poljoprivrede... Ali da bice nam svima mnogo bolje za dve godine, sve ovo rade bas zbog nas:
 
Pa logično,nema šta da traži običan radan čovek protiv kompanije koja ima čitav tim i sistem kako da reaguje u ovakvim situacijama.Lepo su ga pozvali rekli mu ili demantuj ili se vidimo na sudu gde ćeš da dokazuješ sve ovo.Kad se presabrao video da je bolje da ispadne miš,nego da podmeće svoju glavu tamo gde je država odavno trebala.

Niko nije stao iza njega od jačih igrača,malo se piskaralo po društvenim mrežama i zdravo
 
Nazad
Vrh