Renault

Poštovani, d li neko poseduje ili zna gde se može naći uputstvo za upotrebu traktora Renault traktora 110.54 i 145.14? Hvala.
 
Dali neko zna gde ima polovnih delova za Renault traktore. Treba mi kratka poluosovina za Renault 145.14tx

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Renault Temis 650Z 2000 godiste,elektrohidraulicni reverzer pored volana,reduktor brze spore i mjenjac sa 4 brzine(i svaka brzina ima 3 stepena,koja se postizu pomocu 2 tipke-tastera na istom mjenjacu),kada je reverzer u neutralu, reduktor u brzim ili sporim nebitno, pokusam ubaciti u bilo koju brzinu na "glavnom" mjenjacu, traktor lagano ide naprijed,reverzer u poziciji za voznju unazad,tj rikverc ponovo pokusam ubaciti u bilo koju brzinu,traktor opet ide naprijed,sve radilo super,uredno do prije dva dana,parkiro traktor navece uredno,ujutrto nece da salta,promjenili ulje i filtere i opet isto,ima li neko iskustva sa ovakvim problem ili neki savjet sta mozemo pokusati uraditi,takodje ako neko ima radionicki prirucnik za renault/claas temis u pdf i ako bi htio proslijediti mi bio bi jako zahvalan
 
clfVz


- - - - - - - - - -

clfVz


57486309_1243519785826194_5251327646620450816_n.jpg


- - - - - - - - - -

Traktor je 89 godiste, ima 4 brzine u tri ranga plus zec i kornjaca kako i mehanicki reverser, dva para hudraulicni izvoda, karadan 540 i 1000, kocenje na sva cetiri tocka, predne gume nove zadne 50%, fali mu zadna sajbna , neradi ventilacija u kabini pa stari sopstvenik mu ugradio parno od auta, neradi pokazivac goriva i obrtomer ostalo je sve u funkcii. Motor ne dimi i ima podosta snage, menjaci idu lesno i bez zvukova. Sa njim sam dobio plug UNLU trobrazdni 12 inca, kuka i poteglica. Od mane za sad sto sam primetio e da ima mali hod na polugama e sad dali e neki kvar u pitanje ili je jednostavo tako kao sto kaze bivsi sopstvenik da samo toliki e hod neznam.
 
Može ovo ali i sva UTTO ulja.
 
Nazad
Vrh