Renault

Stanisa

Član
Učlanjen(a)
18 Jun 2009
Poruka
73
30l3311.jpg

fvbdb7.jpg

288nsox.jpg

Post je spojen: [time]среда, 20. јануар 2010. 13:47:11 MST[/time]
_________________________________________________
Bio je 1996g. oko 2000h prodao sam ga za 34000e
Post je spojen: [time]среда, 20. јануар 2010. 21:47:33 MST[/time]
_________________________________________________
180 konja
Post je spojen: [time]четвртак, 21. јануар 2010. 06:46:11 MST[/time]
_________________________________________________
Bio je perfektan traktor.Imao je i amortizere na kabini.Isao je po oranju kao brod na vodi.I jos sam mu u CH kupio nove gume i zamenio koje su me kostale 5000e
 
recite mi sta i kako za delove kod nas?
ima u ponudi (bio je, neznam jel jos aktuelno) u klenku, 70 ks, prednja vuca, jako uske gume i napred i nazad... ima prednju hidrauliku i nosac od prednjeg utovaraca po recimo solidnoj ceni...
 
Stanisa je napisao(la):
Shvaba je napisao(la):
Sutjescanin je napisao(la):
Extra traktor svaka cast, od koliko kolja je traktor?
pa pise 180 konja ...

meni se bas svidjaju ti traktori mada mi se cena ne svidja :)
GAMAGRO je prodao jednog takvog neocarinjenog za 12000e
GAMAGRO iz Beceja? Nekadasnja Agronova? To onda mora da je bio traktor... ::lose::
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Stanisa je napisao(la):
Shvaba je napisao(la):
Sutjescanin je napisao(la):
Extra traktor svaka cast, od koliko kolja je traktor?
pa pise 180 konja ...

meni se bas svidjaju ti traktori mada mi se cena ne svidja :)
GAMAGRO je prodao jednog takvog neocarinjenog za 12000e
GAMAGRO iz Beceja? Nekadasnja Agronova? To onda mora da je bio traktor... ::lose::
Pa valjda gamagro.com Zasto ::lose::?
 
Kod njega je uglavnom bofl roba. Mene je zavlacio za rasturac stajnjaka 3 meseca, i na kraju doneo neki krs.
 
tvoji novci,njegova roba...
dok je bio agronova,pola n.beceja je uzelo metalwolfove tanjirace,niko se do sada zalio na iste.
a to je bilo neke 2002...
 
Ja sam imao Renoa od 110 ks i prodao ga prosle godine u aprilu za 11500 e. Bio je 1993 god. i imao oko 4500 h. imao je isto amortizere na kabini, izuzetan traktor. Sto se tice delova, svi delovi su identicni od klasa, sto je ustvari isti traktor.
 
Naso sam ja 1 reno 93ks 84to samo zadnja vuca, lep ko slika. Ima predjeni 3300h ceni 8000e. posle ide prevoz 1300e pa carina. Ceni ga ovoliko samo zato sto mu isteklo ulje iz motora pa mu je posle menjana radilica i tu staje sve bilo potrebno, klipovi nisu dirani. Neka mi neko kaze dali je ovo skup traktor ili ne i da li je ovo opasno sta se desilo sa ovaj motor?
 
Pa taj traktor će te izaći bar 11000eura.Pa za te pare u Srbiji možeš naći mnogo mlađi i bolji traktor.Bilo bi glupo da to i kupiš
 


evo kod mene jedan renault..od covjeka samo pohvale...Kaze da je zadovoljan s njime i da mu sluzi traktor...mislim da korist MWM motore
 
Didi hvala ti na savetu. Samo sam hteo da se raspitam. Zdravo Zrine. Tacno je da Reno koristi motore MWM. Samo sto ja to ne razumem sta znaci.
 
E to je pravo pitanje. Ja cu se raspitam prvom prilikom cim budem posetio fentovu garazu. Ali ipak ne verujem. Jer kad Reno stavi motor od J.D. odma i traktor oferbaju u zeleno. I pise na njega istoJ.D. Onda i u ovom slucaju isto bi uradili.
 
Nazad
Vrh