Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Polako pocinje da se ponavlja potop od prosle godine!!!!!!
 
Sremački černozem je i bez ovoga pliva posle ovoga verovatno iz kanala u njive voda ima da ulazi.
 
Kod mene totalni potop, počela juče u 17h i prestala jutros u 4h, veoma jaka kiša bez pauze. Polja koja su na prelazu sa brda na ravnicu su se pretvorila u jezera. Jutros sam takodje vidio nešto jezivo - emlja, trava, beton, sve je prekriveno glistama, na hiljade kud god se okreneš. Jadne životinje bježe na površinu jer se dave. To je dokaz do koje je mjere zemljište natopljeno vodom.
 
+5 C...
Sunny-icon.png
 
Ljevala od sinoć do jutros.Njive su bijele od vode.Ovo više nema smisla ama baš nikakvoga.Godinu dana pada.Ne pamtim kad sam imao 10 dana lijepih u nizu,možda tamo u julu prošle godine.
 
17 litara sinoc, a ukupno u ovoj godini preko 160 l, za sad. Da ispratimo jos i taj cetrvrtak-petak.
 
Kimi brate pomagaj da se ne besimo:haha:.Do kada se ocekuju mrazevi da tempiramo rasad za sadnju.
Plan je od15-og do 20-og marta.Gvirni u tvoju carobnu kuglu i presudi
 
Kimi brate pomagaj da se ne besimo:haha:.Do kada se ocekuju mrazevi da tempiramo rasad za sadnju.
Plan je od15-og do 20-og marta.Gvirni u tvoju carobnu kuglu i presudi

Nazire se mogucnost sve dokle idu karte za njih.

Nikad nema potrebe zuriti sa radovima.Polako.


Uh,brdo padavina.Tamo gde budu kisne,problemi s poplavama,a gde budu snezne brdo snega.

Ljubovija,loznica,Valjevo ko zna koliko ce ga dobiti.Po kartama i do pola metra mokrog snega.
 
Kimi jel moguće da će biti toliko padavina, svi modeli i sve stranice pokazuju ogromne količine kiše i snijega večeras. Sad sam na Umbrella gledao i tamo pokazuje vrijednosti od 65 pa do 100l samo večeras na područuje Foče i drugih mjesta u slivu Drine. Hoće li zaista biti toliko ekstremno? Po najavama najviše će da dobije upravo sliv Drine i ona bi, po svemu sudeći, mogla da napravi veliki problem ako su akomulaciona jezera na njoj već puna.
 
И овде данас леп, сунчан дан, преко 10 степени, да и не помислиш да сутра долази тај кијамет.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh