Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.420
Lokacija
Futog
Evo brzo nam se priblizava 2015-a godina a sa njom i vremenske prilike kakve vec jesu. Otvaram ovu temu da mozemo i da ih komentarisemo.
angry.gif
 
Neka duža prognoza? Jel završavamo sa ovolikom zimoćom za ovu sezonu? Znam da nije pouzdano ali opet da pitam.
 
Da se i ja upisem u novu 2015 sa vremenskim prilikama ako su prilike a kakva je bila 2014 vise su to bile neprilike.
Upisujem tako i trenutnu vremensku nepriliku - 16 napolju kako keba kaze ZESTINA....sa tendencijom opadanja....skripi pod nogama samo tako.
Al u kuci je ko u raju i cekam neke goste da uprilicimo malo druzenje za novu 2015..Na jelovniku ragu corba sarma rostilj i pecena paprika i pive i vina itd itd
Ziveli....
 
Da se i ja upisem u novu 2015 sa vremenskim prilikama ako su prilike a kakva je bila 2014 vise su to bile neprilike.
Upisujem tako i trenutnu vremensku nepriliku - 16 napolju kako keba kaze ZESTINA....sa tendencijom opadanja....skripi pod nogama samo tako.
Al u kuci je ko u raju i cekam neke goste da uprilicimo malo druzenje za novu 2015..Na jelovniku ragu corba sarma rostilj i pecena paprika i pive i vina itd itd
Ziveli....
... a brokoli :sta:
 
Sta li je ovo za 2casa pala za -5 evo sada -13 kako li je ovima na skverovima.
 
Bijeljina - 16, ali jbl ga bio sam napolju i meni se ne cini da ima manje od -10, ili mi se ''subjektivni osjecaj'' pokvario.
 
Napolju blagi uzas... Ne izlazi mi se da proverim koliki je minus ali upitanju je DEBELI minus... Opet ima da mi posmrzavaju pojlice u stali!!!!
 
Ma isto ce da smrzne... Danas preko dana sam odledio (grejanjem) i posle nekih sat vremena ponovo... A sad je jos hladnije... MAda sam sad naslagao bale slame na cevi videcu dal ce nesto da pomogne....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh