Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Momo Saric, pre bih rekao da je ovo bilo jurnjava za tim oblakom iz Rumunije ili Banata, koga je ubolo taj je i dobio nesto....
 
Sa severa Banata psuju i šta sve ne rade što je nema,

Opet citav dan kisa....

a ovi iz Bajine Bašte suju sve po spisku što neće da stane :haha: :haha:

Čudna neka godina :osmeh:

11536114_1596885470580018_6772385439677378638_n.jpg
 
Xaxaxaxaxaxaaxaxaxa :haha: :haha::kisa::kisa::kisa::kisa::kisa::kisa::kisa::kisa:

- - - - - - - - - -

Ali ovo je zaista neverovatno da u ovako maloj zemlji bude ovoliko razlike. Ovde proklijasmo!
 
:haha:

Gde pročita tu glupost :osmeh:


Nastavljaju se i dalje kiše tamo gde je ne treba.Reke nabujale,voda po njivima,milina :riba:

Govorim za moj kraj , a čuo danas na nekom Hrvatskom radiju slučajno , Juli predvidjaju iznadprosječno vruć i suv . Ovde kod mene se tradicionalno vjeruje tim HR prognozama , pogotovo stariji ljudi . Jedna anegdota , i totalno van teme , al za vrijeme rata , ovog zadnjeg stariji ljudi su ovde pred kraj tv dnevnika prebacivali na HRT da čuju prognozu , kažu "jesu neprijatelji al pogadjaju bolje vrijeme" :haha::haha:

Sad je prošlo dosta vremena pa se možemo šaliti , nadam se da neko neće nešto pogrešno shvatiti. Za vrijeme u julu pokazaće se nadam se da nisu u pravu.
 
Izgleda da će Hrvatska prognoza važiti za severistok Vojvodine.Kod nas još malo pa pustinja.
 
Prosto neverovatno kako je sarena bila kisovitost juce, na jednoj mojoj njivi udaljenoj 5 km. od Sapca ni kapi kise.Kod nas sasvim solidno, brat kaze da kod njega na Ceru pada skoro svaki dan, da neverujes.
 
Definitivno preko 32 od četvrtka. Koliko vidim Vojvodina ce biti negde na granici. Sto istočnije to hladnije, a prema zapadu sve toplije i toplije. Pominje se prodor vrelog vazduha iz Afrike koji ce pržiti po EU, a vjerovatno malo i po nama kako bude slabio ciklon na Atlantiku. Tako kažu, a sta veli Kimi ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh