Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Кише готово да није ни било , само нам још суше недостају..
 
Mene je tako obisla juce i danas svuda je padalo oko mene samo u GAJDOBRI corak,
izgleda niko ne ide u CRKVU.
 
Marko Čelarevo je juče dobilo 11 l u selu i veoma lepu kišu prema vama ali izgleda da nije stigla do vas. Atar prema Gložanu i Petrovcu je ostao suv.
 
Sinoc dok sam se vracao iz NS-a preko Celareva pratila me je kisa sve do Miskovicevog vocnjaka
odatle ni kapi,a naj zesce je padala u Veterniku.
 
@Coci064

Nema,pustinja ! :osmeh:

Meteogram za Kraljevo obećava još dosta litara tokom noći:

meteog_Kraljevo.gif
 
Da znaš da će da je sredi kao Panta pitu.Danas gledano zrno lepo i crveno ali fali 2-3 lepa i sunčana dana da bi moglo da se dejstvuje.Ova kiša je usrala stvar.
 
Cuju se avioni kako letu,sad ce oblake da rasteraju.
Nista od ovoga,bio pljusak,sad seva i grmi....
 
Poslednja izmena:
Bilo kako bilo ove zadnje kiše ko je dobio dobio je jer nam sad i definitivno stiže pravo pravcato leto. Kako veli Kimi možda ne bas prva dva tri dana jula, ali posle toga sigurno sve tamo do polovine. Temperature nas čekaju malo vise nego sto smo do sad imali tako da ce nas po malo iznenaditi :osmeh:
Kako stvari stoje sledi namneizvestan period sto se tiče useva, ali se iskreno nadam da ce se onaj Kimijev tatica sa Atlantika malo razbuditi u drugoj polovini jula i početkom avguata. U suprotnom neće da bude dobro.
 
Ih sad,pretera ga Paore :osmeh: Izvesno da će biti nekoliko vrlo toplih dana,ali tvrdnja već sada da će ih biti 10-ak ipak je malo previše.Evo na primer GFS poslednji vidi tek 2-3 dana prave vrućine i odmah treći uveče front sa okeana.

Ovi iz Bajine Bašte se sigurno raduju ovoj stabilizaciji kao ozeblo Sunce.Vala bi mogla i dole kući da oladi malo,preteruje.

A da...nisam vam rekao kakvo je vreme trenutno kući.Možete već da pretpostavite i sami,grmi i pljušti.

Neverovatan je moj kraj ponekad zaista.Bukvalno nikad ne maši kiša.Nije ni čudo što sam zavoleo metorologiju,stalno se nešto dešava :osmeh:

Razgrmelo se po Srbiji:

munje1.png
 
Poslednja izmena:
Možda Kimi u Srbiji i neće biti pakleno , al kod mene u SJ Bosni oće sigurno , vidi se kako je i krenula ova godina u Srbiji šaraju padavine svaki dan ali ovamo zapadno ne . Bio si u pravu još zimus kad si rekao da bi i ovo ljeto moglo biti vlažnije ali da se padavine sele ne istok .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh