Da imate dovoljno para koji nov kombajn biste kupili

Dr.Gruja

Član
Učlanjen(a)
8 Feb 2009
Poruka
2.554
Lokacija
Pecinci Координате 44°54′13″N 19°55′35″E
Ova tema je bila ali vidim da je izbrisana, a mislim da nece da skodi malo lepih sličica i malo maštanja a ko može i da kupi još bolje.
541_serija_AVERO.jpg
610_Lexion_670.jpg
618_Lexion_770.jpg
553_Tucano470-480_naslov.jpg
440_Naslovna.jpg
47_dominator1.jpg
 
Sasvim sigurno...na ovoj temi najviše će biti Claas kombajna
moj favorit...prema mojim potrebama

521aaea24a51756768100d3b9b637994_0x0.jpg
 
Da imam, tj da zaradjujem milione godisnje, dao bih poljoprivrednicima sa kamatom od 3 % ili koliko zakon dozvoljava zakonski minimum, i to samo onima koji zele da porastu budu veliki, a ovim tajkunima koji svima nama kroje planove ne bih dao ni toalet papir!
Dao bih im kredit uz grejs period od 3 godina i ako ne bi mogli sve da vrate produzio bih im otplatu kredita cak bih dozvolio i nov da uzmu, ako ipak ne bi neki mogli da vrate a ulozili novac u poljoprivredu oprostio bih, vazno je da se ljudi dignu da imaju hleba i da ne brinu hoce li imati novca od prvog do prvog..! Onog trenutka kada bih svakog poljorpivrednika pomogao kupio bih sebi BMW i otisao iz ove zemlje.... Mozete se smejati i reci da lupam ali ja bih to uradio u inat tajkunima i drzavi!:ppozdrav:
 
evo jedna bez fotošopa iz mog albuma
licno voleo bih jedan iz ove serije
045.jpg
[/IMG]
 
i025119.jpg
ovaki :haha:
Posle malo sale nista ni luksuzno,a ni jeftino ovakav jedan kada bi imao viska novca ali to nece biti skoro
claas-mega-204,6fe06acb.jpg
 
Sto rekao kolega Brankovic da fabrika radi i da se ima novca bez razmisljanja Zmaj 161. Ne patim ja od zapadnih masina.

6-zanimljivosti-139-1.jpg
 
Nazad
Vrh