Suncokret 2015.g.

Ili je do sejalice,ili je do Semena,ili je do gazde,ili IMA sve od ta tri
 
Jel ima neko malo semena Neome? Treba da presejem 4 reda nepuna. Može i na pp, platiću naravno.
 
Obratite posebnu paznju na pojavu hrckova, danas smo isli da ih trujemo, imam parcelu sa sojom, ima ih puno, problem je sto ih ima i kod komsije u kukuruzu, odatle izlaze ali kukuruz ne diraju, vec dolaze na soju, pa smo pola komsijskih njiva isto pregledali i ubacili tabletu. Ako sada ne preuzmete nesto napravice ogromnu stetu. Pre 35 40 godina to se organizovano zajednicki radilo preko zadruge i smanjio im se drasticno broj do ovih godina. Veleprodajna cena tih tableta bila je nekih 48 evra

- - - - - - - - - -
 
Jel ima još po toj ceni, nešto nisam načuo da ih je neko kupio po toj ceni kod nas. Kako sam danas čuo prodaju ih na komad(tabletu) po 30 din.
 
Sa hrčkovima treba lepo postupati.Preuzeto sa fejsa.
11200892_1099485273401734_7046425721984754693_n.jpg
 
Nemoj to javno oglašavati,promet tih tableta je krivično delo,sme ih koristiti samo ustanova koja se bavi deratizacijom,nemojte se igrati sa tim,te tablete se pretvaraju u gas sa kojim su momci onomad radili u aušvicu,tableta od 3g ubije čoveka u maloj prostoriji :cao:
 
Te tablete ne mogu nikako da nadjem, pa pribegavam ekoloskom resenju. Izlivanje vodom:ppozdrav:
 
U nasem ataru opsta najezda hrckova, ljudi neki su vec presevali suncokrete. Na vecim parcelama nalazili smo i po 100 rupa. Sutra krecem i sa petardama to mi dodje jos naj jeftinije.
 
madjari rade patrone, to se upali fitilj pod zemljom ali kad sagori kiseonik ugasi se, nisu bas efikasne. ove tablete su super, da da krivicno delo, ljudi koji imaju vece table i preko 1000 rupa, koliko bi njima trebalo vode :)?
 
uh kako sam glup, bolje je da ljudi preseju useve nego da im ustupim ove tablete, izvinjavam se mindjusar, svasta, zamisli da neko pomogne nekom :D. ljudi kupite novu soju i presejte :D
 
Nazad
Vrh