Soja 2015.g.

pa jel ovdi tema soja ili su ovdje instrukcije iz gramatike

- - - - - - - - - -

Inače svi smo promašili zašto se kovrdža soja ,danas mi je bio dr.sa osječkog poljo instituta i rekao mi je da je to od folijarca i da se to ove godine na dosta njiva desilo i da neće biti posljedica
 
Prva dve slika soja sejana sa osnovnim djubrivo,Map. Treca slika soja bez osnovnog vestaka samo spartano i baceno Kan pre spartanja 200kg po hektaru.
2100znr.jpg
3509zl1.jpg
22x82g.jpg
 
Deluje mi slicno, slike su od prosle godine.Ali ne znam sta je u pitanju.
soja.jpg

soja3.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
I kod nas ima dosta ovoga, lisna masa nestaje potpuno skvrčeno,isključujem mogućnost da je od zanošenje dikambe i sličnih herbicida
 
Mislim da se kaze ko zna da nezna....
More bit da si upravu ali sa onim mojim i ovim tvojim nije problem, problem je sa onim koji misle da znaju. Da se vratim na moju priču, kaže se:beba neće dobiti sisu dok ne zaplače ili već tako nešto. U našoj državi nema dovoljno para za sve, to je činjenica. Da ste vi na mestu onih koji raspoređuju ono malo para, kome bi ste dali onima koji se hvale i busaju ili onima koji kukaju. Onaj koji deli pare sigurno ne ide peške da vidi kome je važnija lova. Nego okrene forome, Tv, novine i td...(iz klimatizovane kancelarije) i pogleda ko naj više kuka i tome da jer misli da je tom naj potrebnije. Nije to baš sve tako jednostavni ali nije ni daleko od istine. K.....e se kada kupite bili šta od sretstava za proizvodnju (i to je dobro što ste kupili), a Veliki Brat to doživljava drugačije: ovi samo kupuju, znači da imaju a da im netreba. Molio bih kolege da ne budu sarkastični, ovo je moje mišljenje, ako ne verujete pitajte sociologe, politikologe i ekonomiste. Radite kako vam volja, sve što radite radite sebi.
 
Nazad
Vrh