Sistemi za navodnjavanje

Evo sad sam prebacivao tifon na soju i oseti se kako je opao nivo vode u bunaru... Pre 2-3 nedelje sam sa tog bunara gurao 24 diznu na 8bari,a sad sad ne moze preko 6...
 
Ja sam morao da napravim branu preko 1m visine na kanalu da bi imao akumulaciju za zalivanje.Inace iz tog kanala 2012g dve dizelke dmb i tifon uporedo rade i neprimecuje se razlika u nivou vode
 
Gde preporučujete da se kupi crevo što dovodi vodu u tifon,milim da je fi 90 ili 80 nisam merio
 
Gde preporučujete da se kupi crevo što dovodi vodu u tifon,milim da je fi 90 ili 80 nisam merio

Ima u St.Pazovi firma GMP Tausanovic nudio mi vatrogasno crevo Tursko do 25bara

- - - - - - - - - -

Pre neki dan otisli lezajevi na kardanki i ako sam je remontovao na pocetku sezone.Probamo tifon sa dmb 800 vp nemoze vise od 3.5bara namotava lako ali slab pritisak, posle ubacim jos jednu dmb niski pritisak da vuce vodu iz kanala i tera kroz crevo do dmb vp koja je kod tifona.Tako zajedno postizu 5.5 bara i tifon radi bez problema dok se majstor nevrati sa odmora:osmeh:
 
Pozdrav iz Bugarske!Imam nekoliko pitanja u vezi tifonima, kakva pumpa je neobhodna za tifon f50 ili63 na 250 metara, ot pumpe do tifona max100 m?Kakvu povrsinu moze da se zalie za 10 sati uz 25-30 l/m2?Hvala unapred!
 
Mislim da bi lombardini sa pumpom od 5 bari mogao da ga tera... 60 redova u sirinu bi mogao da zaliva,sve zavisi dali je otvorena voda ili bunar...
 
Iman da prodam jedan agregat ručni rad dvostepena pumpa.sa labudovim vratom vakum pumpom i ventilima i prikljucima ako koga interesuje može dase javi na pp
 
Uzeo sam rovatti ali europa najnoviju... Radi extra,burazer ima na njegovom agregatu vec 2500rc i nije imao problema...
 
Kum ima caprari vec 10 godina , fi 100 1600l prenos 1:6.25 , radi ko sat. Terali je sa belorusima, imt ove god ju je terao i massey 120 konja na 1000 kardana. Nikad nista , bukvalno kaci i teraj , ali je zato i 3000e

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh