Oprema za svinjokolje

Pa nabaci motor, vidi kolika se rasprava vodila o tome, sigurno si pohvatao nešto od saveta....:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Dobrodol da li ti je čika Palika pričao vic:"Uzmi paru od budalu"? :haha:
Ako aludiraš na plaćanje, Robika, kada sam ga pitao šta sam dužan, nije naplatio ništa za oštrenje šajbne...
Sva je bila zarđana, lepo je odradio...
Prvom prilikom kada sam išao za Rumu, "popreko" tj. letnjakom na M. Radince, odneo sam 10 deka kafe kao "čast"....
Inače, znam ja gde su Kicoševe njive, ima jedna i u Dobrodolskom ataru....:haha:
 
Nema veze sa plaćanje nego uvek priča taj isti vic.Ja sam kod njih bio 4-5 puta i obavezno odslušam vic.
 
Matorog znam odkad znam za sebe, ali vic nisam čuo....:sta:
Kukao je taj dan na lokalnog kombajnera, obećao da mu skida soju pa otkazao, kao prljava njiva, pa pita mene šta mislim, jel tako ili ne, a ja, kako me Bog stvorio, ono kako smatram da je, tako i velim....:osmeh:
Pa se nadrvio na me...
Onda nas Robika zamolio da mu pomognemo oko nekog tarupa za kombajn Claas, nosali ga po dvorištu, od struga do struga, dok sam čekao da mi odradi, pa kad videh da sam nagraisao, ja na mojega APN-ca pa bež odatle, rekoh, odradi kad stigneš, nije mi o glavu...:haha:
 
Mašina za meso 22 i motor od 0,37 kw od nekih 65-70 o/min neide,i pokušavam da objasnim da bolje dati nekih 30-40 evra više nego dvaput kupiti,samo tolko.:ppozdrav:

A imaš nazad nekih 4-5 postova pa vidi

- - - - - - - - - -




Kiralj ovaj motor ti je 0,09kw ?
Veruj mi da nisam obraćao pažnju na libricu .Video sam da je prodavac napisao 0,9 sa reduktorom a pošto sam pre toga gledao ovu temu .....
 
Pozdrav. Da li je preporucljivo da se kolje svinja kada je u teranju tj. kad trazi vepra? Kakva su vasa iskustva i da li je bolje da sacekam da to prodje?
 
Prisustvovao sam jednom kad je kasapin slicnom takvom spravom omamio svinju! Pala je za sekundu, tako da da.
 
Ništa bez rode
98937c326127c93ea7cf3aa51a3830f1.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh