Agromash EXPO - Sajam u Budimpesti

Jel to sledece godine 15. Jan???:sta:

Međunarodni sajam poljoprivrednih mašina
Program putovanja autobusom:
1. Dan 28.01.2015. BEOGRAD – NOVI SAD – BUDIMPEŠTA
Polazak iz Beograda u 06,00 časova, sa parkinga kod “Buvljaka”. Polazak iz Novog Sada u 07,30 časova, sa parkinga kod hotela "Sajam". Put za Budimpeštu. Dolazak u Budimpeštu, smeštaj u hotel. Panoramski obilazak grada u popodnevnim časovima. Slobodno vrema i noćenje.
2. Dan 29.01.2015. BUDIMPEŠTA
Doručak. Sajamski program. Slobodno vreme za individualne aktivnosti. Noćenje.
3. Dan 30.01.2015. BUDIMPEŠTA – NOVI SAD - BEOGRAD
Doručak. Sajamski program ili slobodno vrema. Polazak za Srbiju oko 18.00 časova. Dolazak u kasnim večernjim časovima zavisno od zadržavanja na granicama (oko 23:00 sati).
Minimum: 40 plativih putnika


Cena aranžmana izražena je devizno i po osobi iznosi: 75 Eur
Doplata za jednokrevetnu sobu: 30Eur


U cenu aranžmana je uračunato: prevoz turističkim visokopodnim autobusom prema programu (AC/CD/DVD), 2 noćenja sa buffet doručkom u hotelu sa 4* u Budimpešti, organizacioni troškovi i vodički servis.

U cenu aranžmana nije uračunato: Ulaznice za sajam, osiguranje, fakultativni i individualni troškovi kao i programom sve ne pomenute usluge.
 
Ako vremenski uslovi dozvole mi cemo autom.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Ja sam bio pre neku godinu,svaka preporuka da se obiđe.
Idite autom,mnogo je lepše i lakše usput možete obiđi malo Peštu.
 
Mozda dan posle okupljanja. Jos nista se nezna. Ko god da se upiti nek menja pare ranije, ulaz se nemoze platiti u evrima.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
http://agromashexpo.hu/en/visitors-information-ticket

Gledam cene ulaznice i vidim da je redovna cena 3900 forinti tj oko 1500din, a ako se on lajn rezervise onda je 1900 forinti. Jel zna neko nesto o tim on lajn rezervacijama ?
Kao prvo moras da se registrujes pa onda mozes da kupis po tim cenama, 1900 dnevna a za 2 dana 3000
Nemas brige, plati platnom karticom i odstampaj ,ponesi i uzivaj
Online placanje dobro funkcionise nema tu nekke prevare, imas verziju na engleskom
 
Nazad
Vrh