Secerna repa 2015

Pomesao sam Ditianon i Propineb. Oba su 700g aktivne materije/kg. Delan je kopija Fiesta, a Antrakol mislim da nema kopiju:sta:
 
Pa znam ja da nema, ne bi Bayer dozvolio da to neko kopira, ibacili su Cineb vec pre par godina , tako da su sada monopolisti i svake godine cena na gore.....Izvinjavam se za :off_topic:
 
@minđušar kako si zadovoljan sa onim twin diznama i kako pokrivaju repu u sadašnjoj vegetaciji?
 
ZAboravio sam da napišem za cerkosporu, javila mi koleginica još u prošli petak da su našli prve pege.
Sutra bi trebali da oprskamo sirak i dodaću nurella za vaši. Opasnosti od cerkospore još nema, jer je bila malo kasnija setva.
 
Da li je bolje prvi tretaman odraditi Bravo + Rias ili Sphera ? Ostalo mi je sphere za jedan tretman a ne znam šta da radim, iz šećerane preporučuju Bravo + Rias ili Duett ultra.
 
Evo,momci bili danas vredni...

2015_06__2.jpg


... oprskane repe sa Rias 0.44l/ha + Dakoflo 2l/ha + Greenshield 2l/ha + Humus FW 2l/ha

2015_06__4.jpg


... tu je i Fruška gora,nije pobegla :ppozdrav:
 
Robert,jesi ih video danas,jel bilo pčela oko Čabe?
Pre neki dan,vrcao med,neplanski,pa ga cela košnica izujedala,oteko jezik,jedva parlao :haha:
Zahebane pčele,osete pivo :haha:
 
Ja sutra prskam repu prvi tretman od bolesti...Fluoco 0,35 po hektaru + Bravo 1 lit takodje po hektaru! Drugi tretman planiram da radim sa Acanto plus,a za treci cemo videti...Obisao jutros repu,ima pega na donjem liscu mestimicno ali necu da razmisljam prskam i kraj
 
Ja danas nabavio Rias, a juce Bravo ( i njegov kineski Balear posto nisu imali sve Bravo) kod mene pege jos nema ali planiram pre zetve da uradim prvi tretman, koju dozu mi preporucujete hvala unapred!
 
Nazad
Vrh