Slike iz povrtnjaka

samo neko bez srca i mozga moze to da kaze ne ocekuje niko kes za ovo samo istina boli,a istina je ova grad je elementarna nepogoda jer tako tako je i to se ne placa a leba ti dzionik kazi sta je zemljotres svi su pomagali ljude u kraljevu zbog elementarne nepogode ja ne vidim razliku izmedju leda i zemljotresa meni da je to led uradio sto je na slikama ja ne bi imao sa cim dalje i ne mora niko da mi pomogne treba da crknem jer tako treba drugo je kad covek obere nesto pa izvuce nesto para od uloga a u prolece kad se ovo desi to je propast...izvinjavam se na grubim recima ali kad me neko prozove na taj nacin nemam lepih reci .
 
Zalosto zalosno.U ovom slucaju seljak je prepusten samom sebi.Politicari su tu samo u kampanji.........
E SRBIJO


Nije valjda da misliš da je negdje dalje možda bolje. Ništa nije bolje nitko te ne je.. ni za suvu šljivu. Bori se crkni ali država ti ni na koji način neće pomoć.
 
Stani Tope JEL TO POSLEDICA OD PRE PAR DANA ILI SI DOBIO PONOVO

- - - - - - - - - -

Sigurno od vas iz bg-a nesto dođe kod nas,žalosno je da bilo ko tako prođe.Zato nam je sve i tako dok se delimo tako će nam i biti a oni trljaju ruke.
 
Poslednja izmena:
Očigledno se nismo razumeli Darko, samo sam hteo da kažem da očekivati pomoć od ovakve države....blago rečeno, preterano optimistično.
A to nije lepo što po defoltu pretpostavljaš da sam zlurad samo zato što sam iz Beograda. To je glupavo i ne zaslužuješ onih par komplimenata koje sam sam uputio našem Seljaku.
I prestanite više sa tim 'vi iz Beograda' kao da smo marsovci pa ništa ne razumemo i ni do koga nam nije stalo. Ljudi se dele na dobre i loše a ne na one iz Beograda i ostale.
 
Stani Tope JEL TO POSLEDICA OD PRE PAR DANA ILI SI DOBIO PONOVO

- - - - - - - - - -

Sigurno od vas iz bg-a nesto dođe kod nas,žalosno je da bilo ko tako prođe.Zato nam je sve i tako dok se delimo tako će nam i biti a oni trljaju ruke.
Nije to je posledica od proslog cetvrtka...a taj dan je u dva navrta padao i to samo tako....dod use nekim pukim slucajem vec uvece je bilo raketa pa su ispalili skoro 15...E sad to mi nije jasno kako odjednom ima raketa a ako se zna da nevreme dolazi sa severozapada uvek...onda treba i staviti haubicu na prve borbene redove i cekati....
 
20151007161458.jpg

Pocelo branje

- - - - - - - - - -

20151007161736burst01.jpg
 
Stannic. Kako zre po ovom vremenu, i koji ti je to hibrid. Kod mene sporo zre.
 
I kod mene sporo,ali pocelo je.Ovo mi je mondijal i buran kojeg sadim prvi put.U drugom plasteniku je belle i mnogo je losiji nego prosle godine.
 
Ja sam radio Mondijal ove godine.Nije bio los, ali boja mu je losa.Zna da ima nekakvu zutu nijansu i to ga dostakolje.Mislim da necu vise da ga radim.
Stannic dobar paradajz, sve pohvale.
 
JuRa,probao sam Mondijal ovog proleca i zadovoljan sam.Inace za ranu proizvodnju godinama radim Magnus.

- - - - - - - - - -

Od prosle godine radim pozni ili jesenji paradajz.Imao sam savrsen Belle koji se sad lose pokazao.Nije svaka godina ista,ne znam do cega je .
 
Bez hemicarenja spartanje rucno i kopanje 2 puta.Kpk na svaki red.Stajnjaka dosta i an 2 puta u razmaku od 10 dana.
Hibrid max od vilmorina
 
Evo mog secerca, dobro je izgledao do jucerasnjeg nevremena. Ne znam da li ima sanse da se podigne, koliko sam video nisu slomljeni nego samo povaljani?

slike.php
[/URL][/IMG]
 
au bas ga smazalo.nece se podici bas 100 posto al ce se pridigne makar do pola.svejedno ga rucno beres

- - - - - - - - - -


Super slatki ...nema vise semena za ovu godinu


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
ostalo mi je oko 2500 semenki...jel treba mozda

- - - - - - - - - -

nematoda.jpg
[/I
al zato u plasteniku nematoda razara krastavac.definitivno moram raditi dezinfekciju ili preci na vrece sa zemljom.MG]
 
au bas ga smazalo.nece se podici bas 100 posto al ce se pridigne makar do pola.svejedno ga rucno beres

- - - - - - - - - -



ostalo mi je oko 2500 semenki...jel treba mozda

- - - - - - - - - -

nematoda.jpg
[/I
al zato u plasteniku nematoda razara krastavac.definitivno moram raditi dezinfekciju ili preci na vrece sa zemljom.MG]
Treba mi za postrnu setvu...a resavaju se i nematode....probaj malo hidrogena kroz kap po kap...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh