Pozdrav

komosar

Novajlija
Učlanjen(a)
29 Sep 2014
Poruka
7
Lokacija
Juznobacki okrug
Zovem se Nada i radim na liniji tehničkog pregleda. Ujedno obaveštavam sve članove ovog foruma da je na osnovu čl.6 stav 2 tačka 3 Pravilnika o reg.motornih i priključnih vozila od 18.10.2014, omogućeno registrovanje poljoprivredne mehanizacije "bez papira" u vlasništvu preko 5 godina, sa dva svedoka i dokazom o bavljenju poljoprivrednom proizvodnjom. Srdačan pozdrav svima!
 
Dobro došla i hvala na informacijama, ovde se na forumu dosta pisalo o tom problemu, šta će se raditi i kako.
 
Dobro nam dosli! :cvetic:
Verovatno ce biti dosta pitanja u vezi sa Vasom strukom,a pogotovo povodom novog pravilnika :)
 
Hvala vam svima na toploj dobrodošlici. A što se tiče pitanja u vezi registracije svih vrsta vozila, slobodno pitajte. Rado ću vam odgovoriti i pojasniti sve nejasnoće.

- - - - - - - - - -

P.S. Imamo najavu od strane MUP-a da će od 01.01.2015. stupiti na snagu novi PRAVILNIK O TEHNIČKIM PREGLEDIMA, što znači da će sva poljoprivredna mehanizacija morati preći na nove tablice.
 
Gospodjo dobro nam dosli.
Koliko ce od prilike kostati registracija kompletna za prikolicu realne nosivosti 4.5t,ali su najcesce na papirima 2.5t ?
 
Polisa DDOR-a 899,00 + saobraćajna, tablice i nalepnica =3.823,00 + tehnički pregled (kod nas =1.000,00) i provizija kod pošte 45,00 din po uplatnici
ukupno =4.978,00 dinara
 
TP imam besplatan,tako da ce biti jos jeftinije. :osmeh: A imam 2 speditera bez plocica,pa cu jedan verovatno registrovati do kraja godine jer ce biti nesto skuplje.
 
Spediteri do 2,5t nosivosti, koliko znam, imaju naletnu kocnicu, ali ako nemaju broj sasije, plocicu ili nesto od tehnicke dokumetacije, tesko ce proci bez atesta. Prije nego pocnete proceduru legalizacije prvo provjerite sa kontrolorima na TP.
 
Jedan je original Dubrava sa naletnom koju ima,ali ne radi,ali je ipak imam. Imam i neku belu tablicu na njemu original,ali su se papiri zagubili odavno,a ni plocice nema na sebi koliko znam.
 
Nazad
Vrh