Kišno krilo

zszolika
>Malo da osvezim temu,danas probni rad,rucna izrada,kolica u sredini na 4 tocka,zahvat 28 metara,>

Možeš li da daš malo više detaljnijih slika i teksta.
 
slike.php
[/URL][/IMG]
Malo da osvezim temu,danas probni rad,rucna izrada,kolica u sredini na 4 tocka,zahvat 28 metara,sa 14 kom dizne od 4 mm.Uglavnom je sve ok,samo jedan problem za resavanje-seta se malo kolica levo-desno u redu,samo ne znam zbog cega,tockovi su u liniji,nekako bi trebalo da resim da bolje drzi pravac...mozda ako bi stavio sanke ispred umesto 4.-og tocka,samo se plasim povecanog otpora za vucu.








Mislim da ćeš sa sankama rešiti problem
 
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
Ovako izgleda izbliza,ali cini mi se da sam nasao danas problem:na slici se moze videti da na dva mesta je krilo obuhvaceno sa komadom okiten cevi i ubacen je u dva takoreci drzaca u obliku slova U...tamo je bilo suvise puno lufta,a vetar je i juce i danas duvao,i iskosio u nekoj meri krilo i taj obrtni moment taj drzac preneo na tockove koji su stajali u blatu,pa je malo pomeravao pravac.Danas sam smanjio taj luft i posle toga kolica ostao u redu bez intervencije.
Inace cev koji vodi vodu u kolica je 6/4 coli kao prvi dva na krila i nastavljaju sa 5/4 coli,svi su sa 2,4 mm zida.Vidi se tamo jod zatvoren profil,taj je 50x50 mm isto tankozidni.Jos 4 para spojnice i kao sto rekoh 14 dizne sa 4mm rupom,i da...sajla 3mm cca 70 metara,otprilike to je to.
 
Nazad
Vrh