Poljo wiki KWS uljana repica
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 21 do 25 od 25

Tema: Kišno krilo

Član
    Datum pristupanja
    May 2010
    Poruka
    127
    Zahvalio se
    59
    Zahvaljeno 32 puta na 25 poruka
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    zszolika
    >Malo da osvezim temu,danas probni rad,rucna izrada,kolica u sredini na 4 tocka,zahvat 28 metara,>

Možeš li da daš malo više detaljnijih slika i teksta.

Član milos bota avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Poruka
    2,226
    Zahvalio se
    467
    Zahvaljeno 376 puta na 286 poruka
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: zszolika Pogledaj Poruke
    [IMG][/IMG]
    Malo da osvezim temu,danas probni rad,rucna izrada,kolica u sredini na 4 tocka,zahvat 28 metara,sa 14 kom dizne od 4 mm.Uglavnom je sve ok,samo jedan problem za resavanje-seta se malo kolica levo-desno u redu,samo ne znam zbog cega,tockovi su u liniji,nekako bi trebalo da resim da bolje drzi pravac...mozda ako bi stavio sanke ispred umesto 4.-og tocka,samo se plasim povecanog otpora za vucu.

Mislim da ćeš sa sankama rešiti problem

Član nikola indjija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Poruka
    6,570
    Zahvalio se
    1,975
    Zahvaljeno 2,516 puta na 1,074 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Napravi na tri zocka s tim da taj treci bude vodeci.Kako ide crevo tu treba da ide treci tocak

Član
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Poruka
    2,828
    Zahvalio se
    925
    Zahvaljeno 638 puta na 439 poruka
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Kod mene na kolicima od topa crevo prolazi kroz nosač trećeg točka koji je vodeći, a dva su fiksirana.

5. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku BOKIBOLE na ovoj poruci:

nikola indjija (20-04-16)

Član
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Poruka
    181
    Zahvalio se
    17
    Zahvaljeno 35 puta na 22 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    Ovako izgleda izbliza,ali cini mi se da sam nasao danas problem:na slici se moze videti da na dva mesta je krilo obuhvaceno sa komadom okiten cevi i ubacen je u dva takoreci drzaca u obliku slova U...tamo je bilo suvise puno lufta,a vetar je i juce i danas duvao,i iskosio u nekoj meri krilo i taj obrtni moment taj drzac preneo na tockove koji su stajali u blatu,pa je malo pomeravao pravac.Danas sam smanjio taj luft i posle toga kolica ostao u redu bez intervencije.
    Inace cev koji vodi vodu u kolica je 6/4 coli kao prvi dva na krila i nastavljaju sa 5/4 coli,svi su sa 2,4 mm zida.Vidi se tamo jod zatvoren profil,taj je 50x50 mm isto tankozidni.Jos 4 para spojnice i kao sto rekoh 14 dizne sa 4mm rupom,i da...sajla 3mm cca 70 metara,otprilike to je to.

7. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku zszolika na ovoj poruci:

ceetrom (24-04-16)

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.