Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

I meni legle pare za djubre.A onih 6000 uopste ne planiraju da nam uplate mozda pred izbore da bi glasali za njih kao da je narod sisao vesla a mozda i jeste.Ako vam je dobro onda nista glasajte i dalje za bagru.
 
Nemojte da ste tako zamerljivi, evo od para za subvencije pravi se nacionalni stadion,

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=10&dd=09&nav_id=1049392

a svako ko nije sad dobio 6000din/ha dobiće po 2 stolice na stadionu i da prodajom karata od njih finansira svoju biljnu proizvodnju.
I stadion i subvencije, sramota i bruka kako će nam biti dobro, ima da za dve godine zasenimo i železaru i obe njene vurune....
Nadam se samo, pošto će mo mi seljaci biti većinski vlasnici stadiona, tako reći akcionari, da će mo imati i priliku da stadionu ime damo, a u skladu sa našom profesijom, recimo po nekoj kapitalnoj volini ...
 
Poslednja izmena:
Pa treba da ih ukinu tako bi bilo najbolje jer je previse ljudi zloupotrebilo te iste subvencije i sada mnogi kukaju!
 
Nece oni da ukinu, hoce da mi odustanemo od njih, jer ko ce gurati u red da bih prvi predao i dobio pare samo za 5 hektara. A djubrivo otislo gore, kao i seme itd.
Lepo ulazu, u poljoprivredu, a govore da tece med i mleko.::sramota::
 
Smanjili su sa 100 na 20 hektara,niko se nije bunio,prošlo im je bez problema.Sad računaju da mogu da ne uplate ni za tih 20 hektara kad se niko ne buni i ne protestuje.Na prošlim izborima su dobili većinu i računaju da ih narod podržava u svemu što rade ili ne rade,tako da većina građana verovatno podržava to što nam ne uplaćuju subvencije.Mi i dalje sedimo kod kuće,gledajmo pink ili rts i ni svesni nismo koliko nam lepo ide.
 
Pogledajte koliko se u zadnje vreme pise na temu 6000 dinara,skoro nista.Ubedjen sam da neko ovo cita i prati raspolozenje seljaka,a raspolozenje je takvo kao da narodu netrebaju te pare.
 
Smanjili su sa 100 na 20 hektara,niko se nije bunio,prošlo im je bez problema.Sad računaju da mogu da ne uplate ni za tih 20 hektara kad se niko ne buni i ne protestuje.Na prošlim izborima su dobili većinu i računaju da ih narod podržava u svemu što rade ili ne rade,tako da većina građana verovatno podržava to što nam ne uplaćuju subvencije.Mi i dalje sedimo kod kuće,gledajmo pink ili rts i ni svesni nismo koliko nam lepo ide.

Problem je i u nama.Subvencije znače mnogo ali bi trebalo da se borimo za njihovo ukidanje pa nek Oni zajebavaju njihovog Babu.Treba da se izborimo za cene naših proizvoda,preko kojih Oni nama ladno otmu te isze subvencije i još hedni 2puta po toliko,Samo ne znam kada ćemo se mi kao narod beć jednom opasuljiti.
Znam da će se posle ovoga javiti stručnjaci sa pričom kome treba dati a kome ne
 
Izgleda da su dobili ljudi subvencije, kupuju se novi traktori, masine nove, nema krize kod mene.Samo sirotinji sve gore.
 
Smanjili su sa 100 na 20 hektara,niko se nije bunio,prošlo im je bez problema.Sad računaju da mogu da ne uplate ni za tih 20 hektara kad se niko ne buni i ne protestuje.Na prošlim izborima su dobili većinu i računaju da ih narod podržava u svemu što rade ili ne rade,tako da većina građana verovatno podržava to što nam ne uplaćuju subvencije.Mi i dalje sedimo kod kuće,gledajmo pink ili rts i ni svesni nismo koliko nam lepo ide.

Ja jos pre 2 god. sam napisao da je sa ovima pocetak kraja poceo, sad smo u toj proceduri usli napredno, a kraj je sve blizi!!! Sta ce nama te proklete subvencije, jer one su zasr..le stvari, bar tako neki tumace i pametuju! Zasto bismo mi kao drzava bili normalni kao ostali u okruzenju i imali dosta bolje subvencije???!!!
Eto, neki su za ukidanje skroz, umesto da misli u pravcu da trebaju biti te subvencije sto vece! Ma ovde su ludi sto nam i daju takve cene koje jos daju!!! Mi smo zreli za otkup!!! Pa necemo se ni tada buniti!!!
 
Smanjili su sa 100 na 20 hektara,niko se nije bunio,prošlo im je bez problema.Sad računaju da mogu da ne uplate ni za tih 20 hektara kad se niko ne buni i ne protestuje.Na prošlim izborima su dobili većinu i računaju da ih narod podržava u svemu što rade ili ne rade,tako da većina građana verovatno podržava to što nam ne uplaćuju subvencije.Mi i dalje sedimo kod kuće,gledajmo pink ili rts i ni svesni nismo koliko nam lepo ide.
Netreba ni da se bunimo,samo ....
 
Treba sve da ukinu i daju tenisu i ostalima kao u nemackoj ipak su im oni blizi od sopstvenog naroda.Imam utisak da bi tenisu pre dali neg nama mamu im hostaplersku.demagozi,lazovi ,ulizice peta kolona ko zna sta su sve gade mi se.
 
Ja jos pre 2 god. sam napisao da je sa ovima pocetak kraja poceo, sad smo u toj proceduri usli napredno, a kraj je sve blizi!!! Sta ce nama te proklete subvencije, jer one su zasr..le stvari, bar tako neki tumace i pametuju! Zasto bismo mi kao drzava bili normalni kao ostali u okruzenju i imali dosta bolje subvencije???!!!
Eto, neki su za ukidanje skroz, umesto da misli u pravcu da trebaju biti te subvencije sto vece! Ma ovde su ludi sto nam i daju takve cene koje jos daju!!! Mi smo zreli za otkup!!! Pa necemo se ni tada buniti!!!
Da je subvencija 300 eura zakup bi skočio na 400 e po kj,ista stvar drugo pakovanje nema veze ko je na vlasti da ili oni ili ovi.I sam znaš kakvu zemlju imamo i kakvi su nam zakupi na ovaj rod i ove cene mnogi će se počešati gde ih ne svrbi.Jutros mi priča prijatelj na zakupu od 200 e imao na jednoj parceli 2 tone kukuruza:udri:
 
Nazad
Vrh