Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Nema to veze ko je platio ko nije, isplata subvencije stoji iz drugih razloga... a to ce mozda biti uslov sledece godine. ::vadjenje_repe::
 
Isplata subvencija se čuva kao adut pred izbore kao i još neke stvari. Da budem iskren to bih i ja uradio i tako zaradio sigurne glasove. Na žalost to tako ide i to se neće promenuti.
 
Videcemo dali ce to trajai i dalje,mnogo ljudi na selu vise koriste internet od pedhodnih izbora.Garant bice obijanja o glavu ovakav odnos prema poljoprivredi(citaj sejaciama)gde sam i sam.Treba se koristiti sto vise ovo sokocalo.
 
Isplata subvencija se čuva kao adut pred izbore kao i još neke stvari. Da budem iskren to bih i ja uradio i tako zaradio sigurne glasove. Na žalost to tako ide i to se neće promenuti.

Nisu valjda ludi da nam daju bez ikakvog razloga! Naivcine su i prosle god. bili radosni i veseli sto nam uplatili 31 Decembra! Kao, mogli su i da ne dadu! Da je vise pameti izborili bi se da nam te usrane subvencije stignu pre 1 Maja a ne tek tada traziti zahtev za subvencije! Ja da se pitam, ako bi dobio opet izbore, subvencije bi smanjio za 50% a isplata bi bila pre isteka mandata, 10 dana pre izbora!:osmeh:Pa nek se vidi onda ko je :sjasi::osmeh:
 
Da li mora iznos racuna biti veci od 50.000din, tako sam nesto procitao. Imam u planu neki manji ciklon, ali izgleda da nema nista od povracaja sobzirom da je oko 200e
 
Nazad
Vrh