Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Citam ovo i ne mogu da verujem,pa gde je tu logika?Privatan posed i da oni naredjuju sta ti da radis sa svojim psima.....pa to nema nigde...
 
Jebote ne mogu da vjerujem da se nešto tako dešava ,ja imam tornjake od 50 kg ali izuzetno miroljubive ali kad takva gamad (ja baš ne bi generalizovao da je samo ciganija takva jel je kod mene bilo cigana koji su na pošten način i izuzetno vrijedno zarađivali svoj lebac) otvore vrata i vide pse odma ih zatvore i to da se zavare koliko zalupe.međutim kod nas ako je uredno ograđeno i kerovi cijepljeni tu se zna ko je kriv a pride sam
kod osiguranja kuće u paketu uzeo osiguranje za štetu nanesenu trećem licu kojeg ujede moj pas pa fino nek traži štetu od osiguranja
 
Cim u policiji rade zene jebes tu policiju i zakon.Kad jedna upisura u uniformi meni naredjuje da zatvorim kerove a pri tome se brine kako se ciganstura oseca i poziva hitnu pomoc za njega sve mi je bilo jasno.
 
Pavle nemam pojma sta da se radi, toliko sam besan da bih gvozdje zubima savijao!!!! Da Ganc ima veca prava kao lopov nego osteceno lice to je previse.... Nadam se da ces uspesno izaci iz tog spora(da ne kazem udruzenog lopovluka)!
 
J...m im poreklo lopovsko kad cig.....re imaju vise prava od nas seljaka.Ne mogu da se opasuljim i da poverujem sta nam se sve desava .Pederi mitinguju drzava ih brani radnike i fabrike pokrali olosi i secikese drzava ne preduzima nista.Tacno doslo zadnje vreme.
 
Poslednja izmena od urednika:
Dobro, znaju članovi vaš stav o ženama, bar se ja sećam.

A pročitao sam celu priču Pavle, i samo bih da kažem da ne mogu i neću u nju da poverujem. Možda je bilo tih lopova i krađe, ali cela ta priča sa napadom, udarom policajca (sad policajke, nebitno) u leđa, za manje od 24h druga provala, i sve to bez ijedne slike sa zamućenim licima a narkos vam stoji na drvu 6-9h (jer po satima, vreme varira 3h) što je događaj jednom u 50 godina i ako ništa drugo, prvo što bi svakom palo napamet, uslikao bi to. Ima tu još stvari koje se kose sa logikom, ali neću da izigravam Šerloka Holmsa...mislim stvarno, u najmanju ruku preterujete iz nekog vašeg razloga i samim tim vređate svakog ko pokušava ovde da vam nekako pomogne, jer je poverovao u sve to. Tako je bilo i sa onim HHO generatorom, navukli ste svu pažnju članova koji su očekivali neku sliku auta vašeg zeta čini mi se, nikad nikakvih slika nije bilo. Izvinjavam se za offtopic članovima, ali nisam mogao više da izdržim da ne napišem bar svoj stav o ovoj vašoj priči koja vređa zdrav razum.
Ali, ukoliko ima članova iz mesta Pavlovci koji mogu da posvedoče ovde da je sve bilo (manje više) tako kako ste vi ovde opisivali, ja vam obećavam da ću se javno ovde izvinuti i vama Pavle i svim ostalim članovima na svom bezobrazluku.
 
Bravo sale :ppozdrav:
hteo sam to sve reći i sam ali mi glupo da sam jedini posumnjao u njega :osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
Samo vi branite cigansture i lopove i sokolite ih pa kad ih u kuci zateknete a vi ih pocastite.Evo vratih se iz supa i iznervirah se bas lepo.Policija ni rec ne napisa o lopovluku jer toboze oni nisu nista ukrali ceo zapisnik samo o mojim kerovima i ujedima.
 
Ja nisam branio nikoga. Činjenica je da kradu i da imamo problem sa njima, da policija ne izlazi na uvid ako je krađa do 20.000 din i sl. Ja samo kažem da ovo što vi pišete je zamlaćivanje naroda i preterivanje u svakom smislu. I ako je to sve što imate da kažete na moju prvu poruku, hvala i ne bih vas više zadržavao. Samo sam hteo da skrenem pažnju ljudima da ne slušaju bas svakojake gluposti ovde.

Hvala Gorane na podršci, da sam izdržao da ne napišem ništa, ko zna kako bi se sve završilo.
 
Kod nas tj. u Curuskom ataru, pojavila se nova fela kradje. Naime juce primecen u velikoj bezaniji, Tamic produzeni,pune donje stranice okidanih mahuna soje. Izgleda da je kukuruz jeftin pa crna braca presla na unosnije kulture. Curuzani javite se ako nesto vise znate.
 
Sta kazes? Poceli i soju da kradu? Meni su sa njive pre nekoliko godina obrali kukuruz. Covek kad je kombajnirao, vidi visoko stablo, sve ide lepo, a u bunker nista ne zveci. Gleda dal kombajn nije zagusio, kad ono neko sa vocarskim makazam isekao klipove sa sve sapurikama i odneo kuci. Zahvaljujuci potpisu, tj. klipovima odsecenih makazama, tata kod coveka u selu vidi sapurine iz nase njive. Nije mu nista rekao, ali je prekinuo saradnju s tim covekom
 
Nista bolji od cigana nisu i kako mi zovemo (vrcani) ljudi koju su se doselili 60-ih-70-ih u nas kraj iz okoline Crne Trave. Naime danas sam isao da sakupljam detelinu i video putem njih 5-6 za koje znam da iz tog pravca nemaju njive, sa biciklom i onom prikolcicom koja se vuce za biciklom. Sve pune po 6djaka klipa kukuruza.
 
Gospodo u Banatsko Karadjordjevo na obuku clan worm vas moze uputiti kako se to sa lopovima i ciganijom radi...
 
Mi smo probleme sa kradjom u ataru vrlo uspesno resili.Vise nema ni onih koji pabirce kukuruz u korpu od bicikla a kamoli nesto vise.
Evo malo slicica jednog vozila Agencije za obezbedjenje atara.
img201410011154181.jpg

Danas sasvim slucajno u saradnji sa Almexovim direktorom u njihovom ataru uhvaceni lopovi.
img201410011154481.jpg


Nisam uslikao psa po imenu Grom,sutra cu ako ne zaboravim,ali pas bukvalno reaguje na komande bolje nego bilo koji covek.
 
Aj uslikaj Groma,obavezno.
Sale uzeo si mi reč što se Pavla tiče ako se ne varam dotični je poznat i što postavlja slike tuđih radionica.
 
Nazad
Vrh