Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Ma kucu i nekako mozemo da obezbedimo, pas, alarm, kamere, sklonimo lovu itd itd.....a sta cemo sa njivom? Nekako bi lakse podneo da mi obiju kucu nego da mi povade sadnice.....barem tako mislim

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Neznam kod vas ali kod nas Romi voze dzipove i opasna auta od 15-30 000e pa nisu vise zainteresovani da pilicare po selu,
A kuce zidaju i kupuju kao na takmicenju!!!!
Postacemo kao selo DRAGINJE!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Или Комарице, од КГ према ЈА.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nije za temu ali je interersantno da odjenom cigani imaju novaca. Kod nas masovno kupuju kuće. Nije mi jasno ko to finansira.
 
Код нас опет опељешили једину мењачницу у селу. Колико знам то је трећи пут. Класика.. предвече и пиштољи.
 
Stigla mi na fb poruka od STIHL nagradna igra dele kosilice RMA 510,navodno sam srecni dobitnik traze sliku lk(obe strane),adresu,broj telefona da im posaljem u poruci.Meni ovde nesto smrdi na prevaru jel cuo neko za ovaj slucaj.Verovatno je lazna stranica.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Čim sam video da traži sliku lk sve mi bilo jasno.
--------------------------------------------
Poslaću im sliku ali ne lk nego nečeg drugog:osmeh:,majke im ga prevarantske.
 
Poslednja izmena:
Jos jedan kolega na fejsu je okacio tu objavu da je prevara i traze mu iste podatke, da imam vremena tacno bih potrazio LK pokojnog dede i slikao, pa nek dizu kredit na tudje ime. :osmeh:
 
Sigurno su tako zajebali Vucicevog brata. Coveku trebala testera da isece drva za zimu, oni mu poslali poruku, on naivan se zaleti i eto. Nasta su sve spremni.
 
i meni su je makli pre 4 godine.Sada ovu sto smo kupili novu teramo kuci svako navodnjavanje kad zavrsi.
Jbga nidzo opustio si se a lopovi ne spavaju.
 
Ja sam samo creva ostavljao po njivi a i za to sam strepeo... top i pumpa obavezno kuci...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ukrali mi ni manje ni vise nego kapiju na vikendici :haha: A taman sam je ofarbao :sjasi: Pustio sam buvu po lokalnim otpadima ako je neko dotera da ga upamte pa da je vrati i onako volonterski ofarba i ostatak ograde :haha:
 
Meni prosle godine sa bunara ukradu bauer spojku,bila na kraju usisnog creva koje je uvek stojalo na bunaru,braca nozem presekli crevo i odneli alu spojku.Nije neka vrednost ali sam bio odlepio.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kod nas uhvaceni lopovi sto su krali traktore po okolnim selima,nahvato ih čovek koji je otišao s porodicom na svadbu al se vratio kući jer mu se dete razbolelo.......
 
E jebi ga ti ga ratglasio i sad ga možeš jebat,trebalo je lepo u tišini polomiti ruke i noge i malo kičmu nakriviti i nikad više taj neće krasti,a ovako će oni na slobodu ,traktora nema,ostali besni i nemoćni ljudi kojima su ukradene stvari,bar malo da su dušu umirili.
 
Ja sam jednom zatekao lopova u njivi i nije se lepo proveo,prvo je auto fasovao pa onda i majstor... Nikad vise ga nisam vidjao po ataru
 
Tako je kod nas poginuo čovek pre dosta godina za džak krompira.Cigani krali i oni naiđu,tuča,jurnjava,cigan izvadi pištolj i ubije dečka koji nije imao ni 30 godina.Ostala žena i dete bez glave porodice.Nemojte se igrati,ne mogu odneti sve a živa glava je važnija od svega.
 
Nazad
Vrh