Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

I ja se pridruzujem tvojim komentarima i ja im isto .... :bravo:
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

baca je napisao(la):
Ja sam prošle godine na njivi zatekao na jednom kraju jednog dedu kako mi krade, a u isto vreme, na drugom kraju dve žene kako kradu. Deda je izgledao samo što ne umre i da sam ga lupio završio bi on tu, a one dve sam samo ispsovao. Najgora stvar je što ih poznajem i do tada nisam ni pomislio da oni mogu krasti. Mislim da nema tu nekog posebnog rešenja. Stvar je stanja u društvu, što je više sirotinje više će se krasti i obrnuto.
Ma kakvo psovanje, navataš ih jednom i nateraš da rmbaju čitav dan i nećeš ih više videti sigurno :haha:
Ili ko onaj dedica u "Žikinoj dinastiji" so u patrone pa ih malo osoliš :haha:
Sad ozbiljno, stvarno se ljudi mnogo krade, ajde da se kraducka pa da čovek toleriše, ali... Ja sam u sezoni berbe jagoda plaćao čuvara, ali meni je lako, mesec dana traje berba i gotovo.
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

ajde nek mi neko odgovori
da li moze da se pise peticija u vezi toga da se uvede nesto tako kao u Slovackoj?
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

I onda pozoveš onog ko ti se ne sviđa na kafu i... DRM... kao Ilija i Đura Čvorovići :haha:
Kakva peticija ovi naši imaju preča posla. Možda bi poljočuvarska služba mogla nešto da uradi ali da se izaberu pravi ljudi. Kod nas je nekad to solidno funkcionisalo (možda se i čini zato što se manje kralo), a od skora je ponovo osnovana ali za sad sam čuo da su navatali samo ljude koji su palili strnjišta ::jako_besan::
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

ne znam kako kod tebe u Kuli funkcionise poljocuvarska sluzba,jer kod nas ne.
Dzaba ga poljocuvar uhvati ne moze mu nista posto lopov moze da krade do 14000 din,to je dozvoljeno, ispo te sume mozes ti sam privatno da tuzis kradljivce i na kraju dobiju neku mizericnu kaznu.
Usvakom slucaju da li ima jos istomisljenika:haha::haha::haha:?? :bravo:
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

Mislim da ljudi imaju od koga da uce i to pravi primer a to je nasa kompletna vlada (zajedno sa portirom)mislim da vecih lopova nema.Salu na stranu mislim da nemam toliko sta da dodam sto vec nije receno,da imaju velika prava imaju,jedino sto nam ostaje jeste da kontrolisemo parcele i da ih zaplasimo na neki nacin ali toga ce uvek biti.Pozdrav
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

e zato su nasi iz ekonomije zaposlili jednog lika iz sela koji nije sav svoj i ima 2m i jace od 100kg a jos uvek je mlad i jak,nosi pusku sa sobom(ima pravo na to) pa se nesto nikom ne ide u kradju :D
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

Sta hoces da kazes da je dobio dozvolu da puca ako vidi lopova ili pocne da bezi(status sluzbenog lica),ako je tako onda pozdravljam takvo resenje verujem da bi se broj kradja automatski smanjio za 80%.
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

jebiga kod nas cuvari ribnjaka nose pusku pa su lopovi isamarali cuvara koji je preko 2m i 130kg a covek nije mogao nista
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

Kolege kad se ide u lopoviju onda je lopov spreman na sve.Kod nas u prigrevici ima oruzja da naoruzamo puk vojske.Ima slucaja da je tip zaradio penziju ratnog invalida jer je bio ranjen u kradji kupusa.Svedocili su da je ranjen na Kupresu u Bosni.
A gazda kupusa je svima pricao po selu da je doticni zaradio invalidninu u kupusu od PP metka :haha: :haha:

Al sad su druga vremena...
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

sasa j je napisao(la):
Sta hoces da kazes da je dobio dozvolu da puca ako vidi lopova ili pocne da bezi(status sluzbenog lica),ako je tako onda pozdravljam takvo resenje verujem da bi se broj kradja automatski smanjio za 80%.
da jer je NN lice u tudjem privatnom posedu,kad masine (sve JD novi) ostanu u ataru on spava i niko nista ne sme,inace je ispickao 2 pandura ja gledao :D

Moj komsija je rodjen 1942 gluvo-nem pa su napravili penziju da je zrtva rata i ima dobrih 60 000din.
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

e zato su nasi iz ekonomije zaposlili jednog lika iz sela koji nije sav svoj i ima 2m i jace od 100kg a jos uvek je mlad i jak,nosi pusku sa sobom(ima pravo na to) pa se nesto nikom ne ide u kradju Cheesy

To je bas surovo, jadni blenta ce na kraju da zaradi zatvor. :)
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

pa ljudi bas zbog toga bi trebalo da pisemo neku peticiju,da vide ovi nasi glavasi da to nije sala,ako svako pokupi barem 500 podpisa u svome selu ili gradu pa nas ima 25 to je vec 12500 a to bi trebalo da se razmatra i gore,samo nam fali da se malo udruzimo a verujem da je to moguce. :bravo:
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

ne znam ljudi, al' meni nikad nije falio klip kukuruza s njive...
to što neko mazne par komada za kuvanje - ne računam.
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

vosi je napisao(la):
pa ljudi bas zbog toga bi trebalo da pisemo neku peticiju,da vide ovi nasi glavasi da to nije sala,ako svako pokupi barem 500 podpisa u svome selu ili gradu pa nas ima 25 to je vec 12500 a to bi trebalo da se razmatra i gore,samo nam fali da se malo udruzimo a verujem da je to moguce. :bravo:
ma koja peticija ja sam juče imao blizak kontakt sa dvojicom lopova i to baš kad sam ulazio u dvorište sreća pa nije bilo nikoga jer malo više su dobili batina nego što je trebalo
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

@todor ruke ti se pozlatile :ppozdrav:
samo ih :zli: mrak je isti za sve ::namigivanje::

i ja imam lose iskustvo sa istim stvarno je neki ''mudonja'' bio u pitanju cim mi je usao u radionicu i olaksao me za rucne elektricne masine
ali to nije nejgore sto se desilo , najgore je to sto je stari otisao u policiju da prijavi slucaj a oni pederi nisu ni dosli na lice mjesta nego rekli ''uredu mi cemo da potrazimo pa ako nesto nadjemo pozvat cemo vas'' :zli: neznam ja ko je veci lopov od koga ::lose::

a skoro negdje (jesenas) ja naklepao covjeka sto mi je nesto srao oko koristenja puta on otisao prijavio me i policija odma dosla :udri: pa sudija :udri: pa kazna od 350evra :udri: kad sam ja u pitanju efikasni su nema sta :haha:
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

poelbuster taj savet sam juče primenio taman još malo pod alkoholom kad sam njih video da izlaze iz dvorišta odmah sam se otreznio i udri po njima još me ruka boli
 
Odg: kako sacuvati proizvode,imovinu od lopova

ma kakvi treba ja da najebem što sam ih pretukao
 
Nazad
Vrh