Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Pa Stole meni 160 komada lešnika prošle godine odneli
A ove samo 10kom

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Hoces da kazes nisu ni lopovi kao sto su billi ili cekaju rod pa racunaju jednim udarcem dve muve. :osmeh:

Znam zezam se a nije bas svejedno. Nadam se da cifra od 10 ostane..
 
Prve godine po sadnji 2009 odma sutra falilo oko 80 kom,od kad sam pre par godina prevaspitao lopova kog sam uhvatio mogu komotno trimer i testeru ostavit na voćnjaku,nešto ga zaobilaze .Kaže moj povremeni fizičar " Gogi strah ti čuva imanje".
 
Znam ali doci u situaciju da ukrades 5 sadnica 500din vrednosti? Zar treba da nekoga gadjam sa Kalasnjikovim da bi poceli da zaobilaze?
 
Kupio sam u Rumi stoličice šamlice klupice 100din komad, ostavio 3 na voćnjaku ispod nadstrešnice kad se pije kafa odmara da se sedne, astal je od palete na dva ukopana stubića a kućica 4 stuba i plava cerada
Ukrali šamlice i ukrali kanister sa vodom sto sipam u pumpu da potegne
Jbg nije bitno šta bitno je da kradeš
Tako mi priča jedan lopov, kad ceo dan ništa ne drpi onda svoju kapu sa glave prebaci kod komšije pa je ukrade da nebi ispao iz fazona


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Negde sam pročitao da su neki kupili auto lak fluorescentne boje pa su time na par mesta obeležavali sadnice... u smislu ako ukrade i posadi moraće da se vidi noću a i danju... ali ako svetle noću onda su magnet za lopove. Lopove bih poslao na robiju da tucaju kamen i čiste smeće i da kopaju po ceo dan...
 
срећа па се ја не питам ништа за лопове.....само би поштен свет претекао.
ја сам пре једно 20-ак година нахватао на башти њих 3-4-оро,спазили ме на време а био сумрак и комшија имао кукуруз, мало сам им роштиљао свуда и био сам миран једно 10-ак година а после су поново кренули али сам их зајебао, па сада више нема баште. тако сам себе сачувао робије.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
срећа па се ја не питам ништа за лопове.....само би поштен свет претекао.
ја сам пре једно 20-ак година нахватао на башти њих 3-4-оро,спазили ме на време а био сумрак и комшија имао кукуруз, мало сам им роштиљао свуда и био сам миран једно 10-ак година а после су поново кренули али сам их зајебао, па сада више нема баште. тако сам себе сачувао робије.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
Nije sreca nego steta ,jednostavno jedino to je trajno resenje za lopove ,kad bi poceli da placaju glavom za kradju promenili bi zanimanje potpisujem:ppozdrav:
 
Ааа ааа не би ја одма главом.....прво Душанов законик, тамо све лепо пише....па тек на крају ако треба и главом да плати.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ааа ааа не би ја одма главом.....прво Душанов законик, тамо све лепо пише....па тек на крају ако треба и главом да плати.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Jeste li vi čitali Dušanov zakonik? Slično kao i sadašnji zakoni.... karikiram ali Dušanov zakonik nije imao iste kazne za vlastelu i ostalu raju...
 
како се плаћало ако те ухвате да си крао? неке ствари су биле повољније за властелу и властелинчиће и знало се како се плаћало тј. кажњавало.....и обична раја се делила на слободне и робове......прочитао сам тај законик....друштво је имало сталеже и одговарали су једнако по сталежима. зна се и ко је смео да убије и кога и колико и како га је то коштало. а данас свако ради шта хоће и сви мисле да имају иста права......само данас има најмање права већински народ у овој држави.
извињавам се што нема великих слова али незнам шта ме тапаталк јебе по том питању. Кад исправљам онда остају велика слова а из првог сва су мала.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Човек у афекту свашта учини, јесте по правди али поштен да оде у затвор а лопову вјечнаја памјат није решење. Само хладне главе и разумно..
 
Nocas bili posetioci,prdnula nafta iz dva ferguson i dva vanbrodska motora od kojih je jedan tudj.
Planiram da ugradim neke kamere(one wi-fi) po dvoristu pa ako neko ima savet...
 
Немојте тако да ружно размишљате и говорите.

Држава Србија је земља републиканског уређења,социјално репресивног типа,са кривичним законима који су намерно подешени да је социјална је када су у питању барабе свих фела,а репресивна када су у питању поштени грађани који се према закону односе тако да не чине погрешке.Ако то и догоди онда им се цео систем кажњавања обруши на главу.

За све ово смо криви само Ми јер ништа не чинимо да се наш Глас чује тамо где треба онолико гласно,јако и одлучно колико заиста и мора да се чује с х в а т и и п о ш т у ј е.
 
Jedan dobar dzukac 50_60kg zive vage, jedan mali alnaser za velikog 2kg zive vage
Rekreativno šenlučenje iz puške za slave,Badnji dan, rodjendane, praćenje krmače,čisto da se zna po komšiluku da je imaš i upotebljavaš
2 kafanske tuče onako rekreativno na blef, tuča oko medje na njivi
Onda te drugačije gledaju provereno
Obično krade neko iz komšiluka, ili neko ko dolazi u kuću!!!
Budite sigurni!!


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh