Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

То су у јужном банату лепо кренули да раде тј. реше....па им нису дали.....заборавили сте, а?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
То су у јужном банату лепо кренули да раде тј. реше....па им нису дали.....заборавили сте, а?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Ili nismo ni znali,a kako su probali da rese?Mislim da ide u kradju krompira i nosi pistolj pa gde je sad taj kauboj?
 
Tako je kod nas poginuo čovek pre dosta godina za džak krompira.Cigani krali i oni naiđu,tuča,jurnjava,cigan izvadi pištolj i ubije dečka koji nije imao ni 30 godina.Ostala žena i dete bez glave porodice.Nemojte se igrati,ne mogu odneti sve a živa glava je važnija od svega.


A razmišlja li možda taj koji je došao u krađu da bi mogao biti ohlađen ?
 
završio je u bolnici...
E jebi ga ti ga ratglasio i sad ga možeš jebat,trebalo je lepo u tišini polomiti ruke i noge i malo kičmu nakriviti i nikad više taj neće krasti,a ovako će oni na slobodu ,traktora nema,ostali besni i nemoćni ljudi kojima su ukradene stvari,bar malo da su dušu umirili.
 
To sa kradjama postaje neizdrzivo u nekim mestima. Ili ce se zakon menjati ili ce ljudi samo uzimati da resavaju probleme.
 
savoris@
Pa naravno da razmislja ,zato je i poneo pucaljku.
Cim je krenuo da krade znaj da je spreman i na gore stvari ,a zakon ih jos i stiti.
 
Ja dok sam vozio po Rusiji osetio cev na potiljku od tad nista mi nije toliko vredno da sprecavam da kradu.

Na parkingu spavam cujem ljupka nesto pogledam na retrovizor dvojica stoje kod rezervoara kako sam izaslo tako sa ledja pistolj u potiljak i samo cujes vracaj se unutra i sta ces sednes i cekas da odu.

Kolega je u Poljskoj dobio noz u stomak.

Dok sam ovde imao kamion svako trece vece mi istakli naftu, onda lepo napravimo smesu i napunimo rezervoar i to im je bio poslednji put jer su smesicu uvalili nekom zajebanom pa mu stao auto pa nalupao tu ekipicu sto je krala :haha:
 
Шарпланинац црвен

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Pre neki dan u mojoj ulici ukrali coveku svinju od 80kg.Zaklali je kod njega u basti i odneli sa kolicima. Iste noci ukrali kako sam cuo 200l rakije u malim buradima.
Meni pre desetak dana pumpu slap 800 dizelku sa njive
 
Da
LOMBARDINI PARTY
Imam SLAP DMB pa znam o čemu pišem
Daje dobar ritam za dogy style

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh