Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Poznat mi je pas zato me i zanima,imam ja trenutno 4 iz iste odgajivačnice. Hoću ova dva mala da da vodim na dresuru zato me i zanima GROM.Pozdrav
 
Evo ga Grom.Nije hteo lepo da pozira,ako hoces prebacicu sa Borisovog tel jos slika pa cu ti posaljem u PP.
img201410021100151.jpg

img201410021100301.jpg

img201410021102401.jpg


- - - - - - - - - -

@ ddragan Jel ste Campine uhvatili?
Cekali su ih ali ih nema u nas atar,danas ce da odu kod njih kuci ovaj sto sedi na autu i ovaj u maskirne pantalone da im objasne da u nas atar ne ulaze vise.
 
Prava ekipa za svaku pohvalu,kod nas su cuvali dve godine zaredom i nije bilo nikakvih problema,ove godine se mi paori nismo mogli dogovoriti oko para inace za njih imamo samo reci hvale...
 
Imas pozdrave od njih Ido.Kazu da ste noci i noci provodili zajedno.
Veceras im javim da sam primetio auto na pocetku atara,oni ljudi odu kad ono svaleracija u pitanju.Kazu zena-devojka nisu ni uspeli da vide ko je izletela iz auta kad su im prisli i pobegla u kukuruz.Upisali smo se od smeha kad su nam ispricali.
 
E blago vama u Srbiji,pa je još uvijek aktuelno švalerisanje po poljskim puteljcima.....kod nas toga više nema.Zakon nam zabranio.Kod nas,ako te policija ulovi na polju ili u šumi u takvim radnjama,za seks je kazna pet tisuća kuna.Jedno sedamsto eura.Ali se možeš izvuči da platiš manje.Kad vidiš da dolaze policajci počneš partnericu da biješ,da je ćuškaš,za premlačivanje je kazna tri tisuće kuna.
 
E blago vama u Srbiji,pa je još uvijek aktuelno švalerisanje po poljskim puteljcima.....kod nas toga više nema.Zakon nam zabranio.Kod nas,ako te policija ulovi na polju ili u šumi u takvim radnjama,za seks je kazna pet tisuća kuna.Jedno sedamsto eura.Ali se možeš izvuči da platiš manje.Kad vidiš da dolaze policajci počneš partnericu da biješ,da je ćuškaš,za premlačivanje je kazna tri tisuće kuna.

Ahahah значи боље да бијеш девојку,жену,швалерку и мање те казне...Супер за подизање наталитета :sjasi: Овај Балкан је чудо.
 
Njih i razumem sto kradu,ali pre 3 dana odemo cale i ja da razbacimo djubrivo kad kod komsije pored vikendica-koliba nista od tehnike,covek je obidje par puta godinje(nije ni neki da je stalno tamo pa da snima po ataru,krade i slicno,stvarno korektan covek),kad sam usao malo dublje u njivu vidim nema kova i nista mi nije jasno,kad prodjose policajci nivom pored njive i dolazi covek do nas da mu se pozali da je neko samo prozor razbio i zapalio je kompletnu,nije cak nista ni ukrao nego iz bolesti i sve je izgorelo,par njiva dalje su isto uradili komsiji koji je srecom imao samo krevet pa je on izgoreo,ostalo nije nista. Dokle smo dogurali sto bi rekao Sojic.
 
Nazad
Vrh