ZMAJ kombajni

Morao bi da stavis bar kljunove,vitlo moze da ostane,samo se skinu zice ili ti pikap prsti...mislim da bez kljunova ne mozes

- - - - - - - - - -

Ili plati za tih 50a,nije to skupo,bolje nego da prospes pola
 
Možda bi moglo sa hederom koji ima produžen sto kao Z 171 ali ja to ne bi radio zbog velikog rastura.Bolje plati nekome ko ima adaptiran kombajn,isplatiće ti se.
 
Morao bi da stavis bar kljunove,vitlo moze da ostane,samo se skinu zice ili ti pikap prsti...mislim da bez kljunova ne mozes

- - - - - - - - - -

Ili plati za tih 50a,nije to skupo,bolje nego da prospes pola
Kod mene niko ne seje suncokret, samim tim niko nema opremljen kombaj za vrsidbu istog.
Koliko ide tih kljunova i koja im je cena, Z 135, heder 2.60m?
Inace rado bih platio nekome da odradi.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pre sam pričao sa drugarom i reče da je nov kljun plaćao 30 eura kod Arežine u Molu.Polovni bi trebali biti upola jeftiniji.
 
To je sve lepo dok neresis da kupis dobru 142 ku za te pare e onda vidis da to nije bas moguce jer za te pare mozes da kupis samo kompletnu kojoj je potreban komplet remont da bi bila dobra a mozda i rec dobra neshvatamo svi isto:ppozdrav:bilo kako bilo jos uvek su u opticaju i dugo cemo ih vidjati po poljima
 
Nismo se razumeli ali nije ni bitno.Brat je išao da gleda na cenu od 6.500 e sa kukuruznim adapterom sa sečkom kombajn izašao iz žetve.Ako adapter košta oko 3.000-3.500e koliko je onda kombajn?Remontovano i ofarbano ne bi komentarisao zaista jer je neko uložio mnogo vremena,rada i novca koji mu se neće vratiti a neko je samo prešpricao farbom i to je remontovano. :ppozdrav:
 
Ja kada sam kupovao zmaja uvek sam gledao da bude kompletan.Svako ko je kupovao kombajn zna o cemu pricam.Remontovan je kombajn koji ti sam izremontujes i radis sa njim.Sve ostalo se ne moze zvati remontovano.A inace remontovati kombajn za mene znaci isprazniti ga tako da mozes protrcati kroz njega od pocetka do kraja.Tako smo radili sa Zmajem a i sa Maseyom kada smo ga uzeli.
 
Remontovano i ofarbano ne bi komentarisao zaista jer je neko uložio mnogo vremena,rada i novca koji mu se neće vratiti :ppozdrav:

Tako je i zato ga nikada necu ni prodati,a normalno da se pronadjem u prici jer znam da taj adapter a ni masina koja ga nosi ne vredi nista na osnovu cene.Kombajn koji radi kod vas u Vojvodini i kod nas na Jugu nakon 20.god.nikada ni priblizno nisu u istom stanju zato sto ja na primer ove godine radio samo 22.Ha,i za cetri god.85.Ha a vi tamo to uradite samo u jednoj godini,i kako onda da ih uporedimo na osnovu godina starosti-nikako.:ppozdrav:
 
Na brdu i malim njivama brže stradava kvačilo, pogonsko remenje i u krajnjim slučajevim mjenjač. Vršalici kao takvoj je svejedno manje-više jel ide uz brdo ili po ravnom, velike ili male njive.
 
Nazad
Vrh