ZMAJ kombajni

Ja sam ovaj lezaj platio 500 din. Trebo sam ih uzeti vise... pise na kutiji made in usa kentaki, valda nije niskobudzetni,venac sto drzi valjke je mesingani, il bronzani sta znam.. samo mi krivo sto sam samo jedan uzeo...
 
Ima u Bell Impex-u Original Frank podizača namenskih za Zmaja.Koštali su oko 2.000 komad.
Tako je Maticu...preko njih je i uzeto,a preuzeto u jednoj prodavnici U Zr...

- - - - - - - - - -

Ja sam ovaj lezaj platio 500 din. Trebo sam ih uzeti vise... pise na kutiji made in usa kentaki, valda nije niskobudzetni,venac sto drzi valjke je mesingani, il bronzani sta znam.. samo mi krivo sto sam samo jedan uzeo...
Ne jedi se,neg sta neg kentaki,al prc kentaki...

- - - - - - - - - -

Srdjane daj neku sliku od tog produzenog stola na 142
Sutra ako uhvatim vremena slikacu.
 
Ima kod nas u selu jedan 142 sa produzenim hederom i puzem vecim u precniku mislim od deutza, i vitlom na neke klackalice da se izbacuje kad se spusta..
 
Jeste li vi to dogradjivali... ?

Kolega Mityoo je također produživao stol na svojem 142 i postavio je slike na forum cjelog posla...

Ima kod nas u selu jedan 142 sa produzenim hederom i puzem vecim u precniku mislim od deutza, i vitlom na neke klackalice da se izbacuje kad se spusta..

Kod na oglasima je bio zmaj 142 sa hederom od nekog new holland kombajna. Vidi se moderniji heder sa SCH reznim aparatom, metalno vitlo bez daski...
 
Mislim da na 142 heder nije najsretnije resen, tako i adapter za kukuruz, da se nabace strani neki jos bi bili ucinkovitiji, i manje rastura bi pravili.
 
Hvala druze, a posto je lezaj pokazao malo, nasao sam samo ovakav kod nasih, jel taj moze da dura...


- - - - - - - - - -

Zna li neko posto je ovakav lezaj?

Kinez 100% sama ti cena govori,nego stavi ga gurace neko vreme.NSK /kvalitet/ ti takav kosta oko 45.e.lezaj srednjeg kvaliteta npr ZKL ti je 30.e,a Kinez poput Toprol-dpi-konlon-lzwb...kosta 10.e.
 
Nisam ja njega u radnji kupio zato je tako placen, bilo mnogo delova i ti lezaji se prodavali 2e manji a 5 e veliki, tako da sam ga stavio na gomilu, i tako mi kuci cekao red do sada.
 
DPI je zadnja klasa,a KG su odlicnog kvaliteta tako da kada trazite sredjan kvalitet naspram cene oni su najbolji izbor,nisu kinezi valjda ih prave Indijci slabo ih ima u ponudi ali nadje se ponegde jos po neka dimenzija.
 
Od juče mi se desava kad ugasim kombajn da kod sledećeg paljenja upali odmah i odmah se ugasi. Druknem par puta ac pumpu i izluftiram na šrafiće boš i odmah upali i onda radi normalno do sledećeg paljenja. Sumnjam na ventil što drži pritisak u sistemu a šta vi mislite ima li još nešto?
 
I meni se tako desavalo, sam od sebe se gasio, bio problem u dovodu goriva, slavinica zastopala..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Negasi se meni u radu, to je sve ok nego kad ugasim i posle sat vremena kad hoću opet da upalim on upali i odmah se ugasi pa moram da izluftiram boš i onda upali i radi normalno.
 
Nazad
Vrh