ZMAJ kombajni

Nema ni moj al hocu da mu namestim
skinuo sam deklo al ne vidim sta ce da ga drzi na predvidjenom mestu
takodje mi cudno sto ide dosta manji nego na 5106, odprilike velicine je kao na 539
 
Neznam mene uvek strah da se ne ugreje to jest da neotvori termostat kako treba,e sad ako radis i po mrazevima onda ume da bude hladnjikavo u kabini i stakla se zamagle ali gde je draz ako toga nema:ppozdrav:.Mozda moze da se sprovede i bez njega doduse voda ce biti hladnija ali bolje ista nego nista
 
Sale kako si navarivao spiralu jesi li šta dodavao i koliko bi trebalo da bude jer i ja planiram ovih dana tako nešto uraditi.

Navarivana armatura 8mm rebrasta sa prednje strane spirale, pazi samo kad navarite da nečeše dno bunkera tojest da ne izbacite armaturu spolja i da povećate previše prečnik puža.
 
Imaš dva tipa termostata. Manji i veći. Manji je čini mi se fi 54mm a veći nzm ovako iz glave... mislim da imam zapisano.... Ovako napamet rekao bih da je 64mm ali možda i nije jer je i od Audi-a 100-ke C3 tu negde pa mi se mešaju cifre....
 
E jbg ne sećam se tačno... Davno sam radio oko termostata na kombajnu.... Ali koliko se sećam 4 šarafa drže kućište i kada se ono skine termostat ide u glavu a kućište ga drži. Valjda je tako nisam siguran,ali rastavi i mora se samo kasti kako ide i šta ga drži. Možda ima i neka slika na netu... Si tražio?
 
Kupi ove, trajace jako dugo
33614538_10214543688497754_2642433342728830976_n.jpg
 
Nazad
Vrh