ZMAJ kombajni

Treba mi da vidim koje su dimenzije pojedinih kajiševa, ležaja i tako to... Čisto da imam.

@bubu
Pala druže, sutra idemo po njega...
 
Brašo imaš moj broj i slobodno pitaj za sve jer imam mnogo iskustva sa komplet kombajnom.Gde si uzeo kombajn i koji motor ima?
 
Njet, ovo sto radi i nanjivi, papirno. Slobodno pitaj dok se ne snadjes, nije problem mozemo i kopirati pa poslati. Uputstvo i knijiga je zakon. Kad jednom sredis nece ti vise trebat mnogo delova ako sve ide dobro.
 
Mene samo zanima pogon lule od 171(191) i sema hidraulike.

Braso, nadam se da ti je ostao u zivotu onaj prirucnik sto sam ti prebacio na fles. Nek je sa srecom trgovina! :D
 
@bubu
Jeste ostao mi je, al ga moram izštampati jel je tako lakše čitati...

- - - - - - - - - -

Stigla aluždija:

289hcnm.jpg

1199fh2.jpg

2mgwf8.jpg
 
Shale turi par slika kada ga osposobite da moze da jurisa sa svim tockovima,koji je motor u njemu,jos jednom :ppozdrav:.
Sada tek videh da je na prvoj slici komplet.
 
Pa ovako, kombaj je Zmaj 170, ima zitni heder i kukuruzni adapter, sa rotosečkom, zadnju sečku, Tamov motor redni 5-ak vazdušar, 87 godište je sve i kombaj i adapreti. U radnom stanju je, ali ima par sitnica da se reše, i jedan kajiš od varijatora vožnje da se promeni... Mi cemo ga verovatno pretresti celog, a dal ćemo ga farbati videćemo... O ceni neću javno, ako nekog interesuje neka pita na PP.

Evo još koja slika:

bg7plt.jpg

2zqekoh.jpg

2h4m6hi.jpg

t0qil4.jpg


Već dve, tri godine razmišljamo o kupovini kombajna većeg kapaciteta, i sad su se nekako sklopile kockice, pa je i došlo i do realizacije...

Svaki svavet u vidu toga šta bi trebao da obratim pažnju je i više nego dobrodošao...
 
- - - - - - - - - -

milanche87 gde si kupio glaučine na osovie bubnja i bitera ? Ja sam hteo da preuredim od Z142 ali nemogu jel su na Z143 dosta deblje osovine. Iskoristiću samo lančanike a glavčine moram nove.
 
Poslednja izmena:
- - - - - - - - - -

milanche87 gde si kupio glaučine na osovie bubnja i bitera ? Ja sam hteo da preuredim od Z142 ali nemogu jel su na Z143 dosta deblje osovine. Iskoristiću samo lančanike a glavčine moram nove.

Ja sam kombajn kupio sam tim sistemom, ali kad sam kupovao dodatni veliki lancanik, kupio sam ga u Trgosaobracaju u Pancevu, mislim da bi oni mogli da ti nabave.
 
Shale čini mi se da ti je otišao ležaj na prednjem desnom točku jer je točak ako slika ne vara malo kriv.Podigni dizalicom i prekontroliši da li se točak drma i ako se drma menjaj NJ 310 E centralni ležaj da ti ne upropasti pečurku i ceo reduktor točka pošto ga je gotovo nemoguće naći.
 
Nazad
Vrh