ZMAJ kombajni

Alternator ti je slab, ili ne puni dovoljno.
Kazaljke na ampernetru treba da je u plusu kad su uključeni veći potrošači, a ne u minusu.

nemam amper metar nego voltmetar, a i pregledao sam alternator je 65 ampera, i na njemu i na glavnoj zici do sklopke 12-24v je 14,2 u kabini 13,30, a imam i dve zive struje koje donose struju u kabinu. na jednoj opadne napon na 11v a na drugoj bude negde oko 12,7. probacu jos par merenja i onda stavljam rele, pa cemo videti rezultat.
 
kef8zm.jpg



Koliki bi broj obrtaja imao bubanj kod zmaja 133 sa ovim zupcanicima
 
Poslednja izmena:
Evo koja slika. Poceli smo da rasturamo adapter da se remontuje sto treba. Zitni adapter nismo jos dovezli. Na kombajnu treba uraditi kocnice i remontovati razvodnik ispod kabine jer pusta ulje tu.

157oqa8.jpg


ip8cq9.jpg


nn2jio.jpg


1znyel0.jpg


20jo847.jpg


2ed39rc.jpg


2hwo57k.jpg


t8krad.jpg


wgp7hh.jpg


6hltld.jpg
 
Da li bi neko bio ljubazan da izmeri i napise ovde (ili na pp) dimenzije ovih caura?
Spoljna i unutrasnja mera,duzina caure,sirina i dubina kanala.

 
To ce prije biti da je heder grbav a da vitlo stoji ravno. Ili je nosac vitla kao i kod mene jednostavno smotan. koliko god da luftiras neces napraviti nista.

Inace, otpustis crijevo na jednom cilindru dok netko u kabini da komandu za podizanje, kad krene curiti cisto ulje bez zraka to je to. Ponovi na drugoj strani i gas.
 
Nazad
Vrh