ZMAJ kombajni

Moja aždaja je u qu...u već dva dana. Ako neko ima šibicu da mi pozajmi bio bih mu zahvalan.
 
Skini slavinicu u rezervoaru i ubaci jedno 3-4 cm creva na cevcicu da nekupi do dna. To nas je zezalo 2 godine i pojavljivalo se kao fals vazduh i odlazili ventilcici na pumpi. Sad smo odradili to i radi ko singerica. Crevo mozes i providno i selnice stavi i resis problem
 
Proveri da ti nije neki cep na bloku natruo pa pusta,ili kriva cev od hladnjaka do motora tamo kod alternatora.
posle mnogo muke ustanovio sam da mi je napukao dekli na koji ide vodena pumpa i da mi tu gubi vodu,a to je tako zeznuto jer voda kapuce direktno na motor i automatski isprava tako da sam jedva ustanovio:sta:hvala forumasima na pomoci:ppozdrav:
 
Nesto je danas pocelo da mi lupka kad ukljucim adapter... Zavirivo sam tu u grlo kombajna i cini mi se kao da oni L profili od lanca udaraju dole u dno grla,kako je to moguce? A pritom ona dva drzaca (sa oprugama) na osovini nisu pukla.
 
Pogledaj da ti se na kraju grla nije stvorio zid od zemlje nas je juce to jebavalo **greška nam pomeralo otac na dva mesta zadro u zemlju i onda ide i lupaju lanci uvlacni ko ludi i dok nismo skroz ocistili taj zid od zemlje nije ni hteo da radi stalno je bilo puno slame u grlu!
 
Zavirivacu ujutru,nesto mislim da je mozda lanac otpusten. Moguce da ima i zemlje...zario sam danas nekoliko puta,ali zemlju uglavnom zalepi na pocetku.
 
Zalepi i na kraju ispred korpe napravi ti zid i onda masa ne moze da prolazi i onda lanci lupaju jer preskacu preko gomile slame!
 
Evo nas juce na drugarovoj parceli gde je nevreme skoro celu psenicu povaljalo u patos, ali prinos za ponos. Zmaj se nevidi u prasini koliko je suvo a prinos na 1,5ha 12,5tona
9N4wjzE.jpg
 
Pomoc treba mi brojevi i kontakti bilo koga znate da pravi puzne spirale za adapter odma da kazem Muzljai iz mola samo radi za 141-142 meni treba za 161 i uvlacni lanci u grlu mi trebaju!
 
Nazad
Vrh