ZMAJ kombajni

Za sad me interesuju samo cene nekih delova,nista konkrentno,samo da znam otprilike.Nisam u toku sa tim cenama,ali cu uskoro verovatno morati da budem vise upucen u tu problematiku :D
 
Diklofen čini mi se da neće biti jeftinije jer je u pitanju izrada po uzorku i na takvim stvarima šišaju jer im se može.
 
Ovi iz Mola kazu 200rsd po listu,neki drugi 1.80eur po listu.Nista tu meni nije jasno.Moram opet da zovem.
 
Nisam mislio da se kupi lickan. To nikako, nego od domacina, koji odrzava kombajn. Tako mislim zato sto kada se remontuje, izadje dosta vise, i kada hoces da ga prodas, niko tolike pare nece da ti plati. Ja sam npr kupio dosta povoljno kombajn sa kukuruznim, ali je na kraju izasao mnogo para, ali dobro.Possle takvog remonta, trebao bi da sluzi barem 10 godina, bez vecih kvarova. to je oko 1000ha.
 
Pa sigurno nesto ima.Drug radio za Droningborga D 9000 i platio oko 250 eura po situ.Moj kombajn stane njemu u rep i treba da platim vise.To nema logike.
 
Misliš zbog rukavica?Te nisu ginekološke ali mogu da posluže. :osmeh:
Зоране interesuje me sečka jer planiram ugradnju iste.Od čega je,pogon,slike i ostalo ako nije problem.
 
Poslednja izmena:
Комбајнер је наш друг Жељко :osmeh:. Мечка је без турбине, 120 кс (тако пише у техничким подацима). 2. брзина без или са малим "варијатором" углавном због рикверца.
За веће приносе ипак мора у 1. брзину.

- - - - - - - - - -

Сечку су радили у Бечеју. Тражио сам другачију,једноставнију него као на 142 (мени се не свиђају оне цеви испод). Мислим да су рекли да је ова као за Дајц Фар. Погон је од сепаратора (има већ предвиђено место са урезаним навојима) Покушаћу да ставим слике сутра, слаб сам са рачунаром више ми одговара "народна техника".
 
За колегу Матић
fotografija0084.jpg
Погон од сепаратора
fotografija0085.jpg
Шпанер
fotografija0086.jpg
Преносна осовина и ременице
fotografija0087.jpg
Шпанер
fotografija0090.jpg

fotografija0091.jpg
Сечка
 
Nazad
Vrh